Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom heti egyszeri találkozóval beéri?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de leginkább csak hétvégén találkozunk, általában szombat este és maximum vasárnap délig vagyunk együtt. Többször elmagyaráztam már neki hogy ettől többre vágyom, hiszen egy hét 7 napból áll és szerintem egy párkapcsolatban illik több időt együtt tölteni. Amikor vele vagyok, teljesen tökéletes minden, remekül érezzük magunkat és biztos vagyok benne hogy ő is odavan értem, mégis beéri heti egy randival. Egyszerűen nem képes változtatni, hiába kértem többször is. A hét többi napján magányosnak és szomorúnak érzem magam és ez így nem jó, úgy érzem sehová nem haladunk. A köztünk lévő távolság nem lehet kifogás, ugyanis 3 utcányira lakik tőlem...Szerintetek van értelme tovább próbálkoznom vele? Vagy csak én reagálom túl és ez normális?

26/L


2016. okt. 17. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D én egy ilyenből léptem ki.

kísérteties hasonlóság.

2016. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3 utca és egy tali?

legalább hétvégén mindig van kivel szexelnie

2016. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel mi a gixer? Örülj neki, így a hét többi napján élheted az életed és ha elég rugalmas akkor üdvözölheted Abdult meg Abaga fősámánt is a fedézeten.
2016. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Es mit csinal a het tobbi napjan? En nem pazarolnam ra az idom, valoszinuleg nem ugyanugy erez, mint te :)
2016. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad, barát és kész. Na jó, néha kell tőled neki kis extra is. Kapcsolatnak viszont, a legnagyobb jóindulattal sem nevezném.
2016. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen heti egyszeri találkozós kapcsolatom, szörnyű volt... Fél évig tartott nagy nehezen. Mondjuk mi viszonylag távol laktunk egymástól, de a mostani barátomtól is egy órára lakok mégis találkozunk hét közben is, mert szeretjük egymást és látni akarjuk a másikat. 3 utca az SEMMI. Tényleg érdekelne, hogy mi az indoka arra hogy nem találkoztok. Mert ha minden nap éjfélig dolgozik vagy esetleg éjszakás akkor oké, de ha mondjuk rendes munkaideje van vagy még netán tanul akkor simáááán belefér több találkozó.

Ha nem változik szerintem ne húzzátok!

2016. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Mi egy -egy óra taliért egy-egy órát utaztunk, de akkor is megérte, hiszen szeretjük egymást, és fontos volt látni a másikat. Ha a párodnak a szombat esti szex elég, akkor belőled csak annyi kell neki.
2016. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem, neked és 10/9 embernek nem normális. De mire mész vele???? Nincs értelme próbálkoznod. Neki arra kellesz hogy legyen kivel dugni szombaton. Szerinted ilyen amikor valaki szerelmes? Főleg egy kapcsolat elején mikor elvileg még tart a rózaszín köd. Nem ő a te embered, ha nem tűnt volna még fel. Magyarázhatod neki napestig, fejre is állhatsz ha ő neki ennyi elég. Vannak ilyen emberek, de kár ráerőltetned magad, ennek magától kell jönnie.
2016. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!