Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most egy rossz párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy rossz párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve együtt vagyunk. Az utóbbi fél évben sokat vitatkoztunk, valamint már úgy érzem, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon.

Mikor találkozunk, semlegesen viselkedik, olykor szótlan. Én mindig jó kedvvel megyek az újabb találkozókra, de ezt nem látom viszont. Mikor megkérdezem, hogy mi a problémája ilyen válaszokat kapok: fáradt vagyok, fáj ez-az, nincs semmi, vagy támadó jellegűnek veszi a kérdésem (legtöbbször ez az eset igazolódik be).

Szeretem, ő az első szerelmem, és vele is képzeltem/terveztem el eddig mindent.

De ez-hogy lehúzza a hangulatomat - mostanában nagyon zavar.

Iskolába járok még, ahol minden nap beszélek egy sráccal. Vele minden találkozás felüdít,feldob. Úgy nézek rá, mint egy ismerősre,barátra, de többször mégis jobban érzem magam vele. Sokat nevetünk, nagyokat beszélgetünk.

Elég tanácstalan vagyok jelenleg, hisz nem tudom hogyan lehetne megoldani ez a helyzetet..

A segítő válaszokat előre is köszönöm!


2016. okt. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod, hogy hogyan lehetne megoldani, csak nem akarod beismerni magadnak. Hallgass a belső hangra.
2016. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen fáradt vagyok, ha meglátom a párom akkor boldog vagyok és ez fordítva is igaz. Persze néha belefér ha kedvetlen, de hosszú távon nem.
2016. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fel eve ilyen? es meg eszedbe sem jutott hogy mar nem szeret, hogy ez mar egy halott kapcsolat?

elhiszem, hogy az elso az mindig extra meg remenyekkel teli, de hidd el, az emberek mindossze 0.01%-a eli le az eletet az elso szerelmevel (szuleim peldaul ilyenek) szoval nem lesz vilagvege ha te ezzel a fiuval most szakitasz

ne eroltessetek, ennek igy semmi ertelme!

2016. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!