Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom nagyon megütött, es nagyon megbántott. Mit csinaljak? Lehetetlen vele beszelni, nem ad nekem igazat. Szakitanom kellene?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon mélyen megbántott. Egész este sírtam... ultunk fent a szobajaba es elkezdett osztalyozni egy nöt akirol beszeltunk h nem is olyan jo meg olyan 4-5 ös. Amit nem is ertettem mert minek osztalyozgat o mas noket... es kerdeztem tole... akkor mondj egy olyan nőt az egesz eleted soran akire azt mondod h na ő... na ő nagyon jó. Es erre az ő valasza az volt ... a volt baratnom! Mikor meghallottam mar akkor majdnem elsirtam magam hisz ott vagyunk egy éve egyutt es nem engem mond h te.hanem hat a volt baratnom az egesz eletem soran.. megharagudtam es elkuldott majd utanam jott hogy mit vergodok. Kerdeztem h akkor miert vagy velem a neked a volt baratnod az etalon? Ha neked meg mindig ô... es csak hajtotta h mit vergodok.. es akkor ha azt vartam volna h engem mondjon ugy kellett volna feltennem a kerdest, hogy a jelenlegi eletedben. Magyarazkodott mikor tudom h neki meg mindig a noi etalon meg a nő a volt baratnoje. Nagyon faj mert arnyekkent erzem magam. Es ahogy elmondtam a velemenyem... akkor pofot lekevert hogy elestem es lezsibadt a fél arcam. Szo szerint villanasokat lattam az utese alatt...Remegtem levegoert kapkodtam ugy ereztem mindjart megfulladok a banatba es fajdalomba hogy kepes eztmegtenni velem. Annyira sirtam mikor felalltam estem ossze fele annyira megszedultem. Hogy kepes ezt tenni velem????

2016. okt. 19. 12:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ütésnél alap, hogy nem gondolkodsz a szakításon.

De: én már ott se gondolkodnék, hogy más nőkre csorgatja előttem a nyálát, meg az exe a tökéletes.

2016. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
18%
Ez kamu. Legközelebb próbálj úgy írni, mint egy lány.
2016. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ketfele no letezik,van,akit sokszor meg lehet utni es van,akit csak egyszer,aztan lelep.


Te teszed ezt magaddal.Te hagyod.Ugy gondolod h ezt erdemled.Ha nem gondolnad,nem hagynad.Hova alazod meg meg magad?


Tehat a kerdes helyesen igy hangzik: "hogy vagyok kepes ezt tenni MAGAMMAL?"


Ezt gondold vegig.Fizikai es lelki terror nem fer bele egy boldog parkapcsolatba.

2016. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan bántalmaz, szóban, illetve többször megütött már, de csak kicsit. Most simán leütött. Szerinted mi lesz a következő? Csontodat töri, megrugdos, amíg a földön fekszel, aztán majd agyonver...

Persze ha erre van szükséged, akkor maradj vele, de ha nem, akkor tudod, mi a teendőd.

2016. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nehez ott hagyni, mert szereted.. De kezdj el kiszeretni belőle, de nagyon gyorsan! Komolyan ennyire becsülöd magad? Mit keresel te egy olyan ember mellett, aki megbánt, és még meg is üt?! Kutyaként kezel téged! Én tenyleg sajnálom hogy így alakult, de ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hulye! Az ő hibája hogy megütött, de te is hibás vagy, hogy elviseled! Könyörgöm!
2016. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A pofon után mi volt?

Ha többször is megütött, miért nem hagytad már el?

Ezek után még a barátod?

Mondom mit csinálsz: tiltod, törlöd mindenhonnan. Soha többé nem állsz vele szóba. Ha zaklat, szólsz apukádnak/bátyádnak/egy barátodnak/egy barátnőd bátyjának, tökmindegy, aki jól torkon veri, hogy soha többé az életben nem emel kezet nőre az ilyen gyökér...

2016. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Tehat most sajnaljunk, mert annyi eszed nem volt a korabbi bantalmazasokkor hogy elhagyd ezt a barmot, most meg kaptal egy nagyobbat veletlen?
2016. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#13


Kihagytad a harmadik, bár lényegesen kisebb csoportot akik a férjüket verik sodrófával meg ilyesmik.

2016. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#18 en nem ilyen korokben mozgok,sem barati,sem csaladi korben nem ismerem ezt a tipust,ezert "felejtettem" ki.
2016. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Minek szakítani? Inkább várd meg, amíg agyonver.
2016. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!