Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küzdenem érte, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte, ha azt látom, hogy Ő nem tesz semmit értem/értünk? 20/L

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, aki egy évvel idősebb nálam. Ő dolgozik és iskolába járok és dolgozok mellette. én itthon lakom a szüleimmel vidéken, mig ő albérletbe van Budapesten.

Az utóbbi időben csak 2 hetente hétvégén találkozunk, olyankor amikor neki nem kell dolgoznia hétvégén lejön hozzánk és itt tölt 2 napot. Hétköznapokon is tudnánk találkozni de azt mondja h munka után neki szüksége van pihenőre.(sose közvetlen munka után akarok találkozni, hanem másnap, hogy pihenni tudjon).Van amikor ugy dolgozik hogy 3 napig otthon van mégis azt mondja h inkább pihen így ne találkozzunk.

Én úgy érzem mindent megteszek érte, az összes pénzem arra költöm, hogy neki/ nekünk jó legyen. Ha itt van mindig van csoki, pattogatott kukorica. stb amit szeret.( a nálunk töltött ideje nagy részében a gép elött ül és játszik) Sütök neki, ágyba viszem a reggelit és a kávét. Ha megyünk valahova, ami kb 5x történt mióta együtt vagyunk felesbe állok mindent, h nehogy úgy érezze élősködöm rajta.

Többször utaltam rá hogy örülnék egy két dolognak, egy szál virág, egy ágyba hozott kávé, vagy valami apróság.

mióta együtt vagyunk az első alkalommal mikor jött hozott egy csokit nekem azóta semmit nem kaptam, ami rosszul esik... Nem követelek semmit, de az h néha meglepjen nem kerül olyan nagy fáradtságba szerintem.

Tegnap vettem két jegyet egy rendezvényre, egész nap izgultam h hogy mondjam meg neki és h hogy fog örölni neki... elküldtem a képet mire a válasz az volt h : nem tudok elmenni. ezután még ő neki állt feljebb h miért nem kérdeztem meg elötte, h elengedik e a munkából, holott mondta h tud kivenni szabit, de mostanra kiderült hogy mégsem. Nem az a 6000 ft vágott a földhöz hanem h ennyi mindent megteszek neki , hogy a kedvébe járjak ö meg egy kis kedvességet vagy segítőkészséget se mutat nekem. Utána elköszöntem tőle és egy jóéjt- el elintézve a dolgot nem beszéltünk azóta.

Mi tévő legyek? Lehet a helyzeten javítani? Fog változni? Annyira sajnálnám ha fel kellene adnom, a dolgot mert szeretem...


2016. okt. 19. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, Kérdező, de a párod a férfi jelzőt nem érdemli meg. Nem is értem, hogy bírsz még együtt lenni egy ilyen suttyóval.

Nő létedre még te vásárolsz be neki kaját, jegyeket stb-t? És mit kapsz érte cserébe? Még egy szál virágot sem volt képes 8 hónap alatt vinni neked? Ez annyira szánalmas!


És nem akarlak megbántani, de szerintem saját magadat alázod meg ezzel a viselkedéssel és hagyod magad kihasználni is. Ez a kis p*cs nem szeret téged, csak kényelmes neki, hogy van valaki, akit ha kedve van, meglátogat, beletörli a farkát, jól megkajál nála, de ennyi. Hol marad a viszonzás a sok figyelmességedre? Mert ahogy olvasom, ez elég egyoldalú.


Ne legyél már ennyire kis naiv, ez az ember nem szeret téged, de még csak nem is tisztel. Te veszel neki jegyeket, miközben még tanulsz és a köszönöm helyett még beléd is köt? Na, nekem ez lett volna az utolsó csepp a pohárban.


Te sokkal jobbat érdemelsz ennél. Nem részletezném, hogy engem a barátom hogy hordoz a tenyerén, de elhiheted, ez a bánásmód nem nőhöz méltó és ő nem érdemel meg téged, mert emberileg a nyomodban sincs.


Hagyd ott és normális férfival kezdj, aki tisztel és becsül téged, akinek nem kell célozgatni, hogy mire vágysz, mert alap számára, hogy nőhöz méltóan bánik veled.

2016. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Múlt év szeptemberébe diagnosztizáltak nálam rákot, név szerint kevert sejtes Hondkins limfómát. Ez egy rosszindulatú nyirokrendszeri daganat, ami a nálam a nyakamnál vállaimnál és a rekeszizmom felett az egész mellkasomban jelen volt. Kemoterápiát decemberbe a sugárkezelést idén fejeztem be, jelenleg boldogan elmondhatom, hogy egészséges vagyok ugyanis a petct eredményem kimutatta hogy eltünt minden nem odavaló dolog a testemből. A hajam is szépen nő már vissza, mivel teljesen kihullott a kezelések kezdetén...

Ezt értettem a küzdés alatt, habár már jól vagyok még mindig ott van az hogy mi van ha visszajön, mi van ha nem múlt el rendesen .. mi van ha! Idővel nyílván megszabadulok ettől a tehertől, gondolatoktól de addig jó hogy itt van a barátom aki támasz nyújt nekem valamilyen téren és elvonja a figyelmemet erről az egészről.

2016. okt. 19. 17:30
 13/16 A kérdező kommentje:

remélem nem bántottam meg senkit ezzel, már csak mert volt akinek elmondtam hogy mi történt velem és hogy sikerült meggyógyultam erre rámförmedt hogy ne dicsekedjek( habár nem annak szántam) mert neki xy ismerőse most halt meg...

szóval elnézést ha valakit rosszul érintene.

2016. okt. 19. 17:50
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon örülök, hogy meggyógyultál és hogy sikerült megküzdened a rákkal! Én úgy látom, te egy nagyon erős nő vagy és ha ezzel a betegséggel sikerült megküzdened, akkor kezelni egy ilyen pasit már igazán semmiség.

Ez az ember nem áll melletted, mert a kéthetente hétvégén való melletted állás (azt is úgy, hogy nagyrészt a gép előtt ül), az valójában nem melletted állás.


Kérdező, szerintem te becsapod magad. De te tudod. Csak minél tovább maradsz vele, annál nehezebb lesz a szakítás.

2016. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de saját magad csapod be. Nem akarod látni a valóságot.

Örülök, hogy meggyógyultál, de ha annyira támaszod lenne akkor nem 2 hetente találkoznátok és akkor se a gép előtt ülne.

Te vagy saját magad aki védi ezt a férfit, kapcsolatot.

2016. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igazuk van a tobbieknek, csak altatod magad.

En most jottem ki (veeegre) egy ilyen kapcsolatbol. 2 evig kb minden ok volt de ez ev januarjatol mar se veled se nelkuled lett hasonlo dolgok miatt mint nalatok kerdezo.

En el jutottam arra a szintre, hogy kiszerettem belole, mar csak a ragaszkodas van meg bennem ami majd idovel elmulik.

Ma jott volna egy ket cuccert, es direkt meg kerdeztem, hogy munka utan vagy horgaszas utan jon?

Azt mondta nem megy horgaszni, munka utan jon. 5kor vegzett, majdnem lefekvesi ido van es cseszett irni, hogy mi van. :)

A te "parod" se szeret es nem tisztel egyaltalan mert a keses, vagy szavak be nem tartasa az az egyik legtiszteletlenebb dolog.

Hagyjad a francba, inkabb orulj, hogy megszabadulhatsz egy stresszforrastol ami nem tenne jot Neked most (meg alapban sem) (Anyukam stressz miatt lett rakos, de mar o is lassan befejezi a kemot sikeresen:))

Elvezd az eleted es majd egyszer rad talal a megfelelo ember akiben nem fogsz ketelkedni. Hajra :)

2016. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!