Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 probléma a barátnőmmel. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 probléma a barátnőmmel. Ti hogy kezelitek az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Hiába takarítok, ha nálam van a barátnőm, mindig mocskot csinál. Odavizez a fürdőbe vagy a konyhába, aztán ahogy belelépünk papuccsal, lábnyomok maradnak. Utálom. Állandó probléma hogy mindenhova odavizezik. Volt hogy részben emiatt nem akart átjönni, mondtam hogy de jöjjön, mi értelme a kapcsolatnak ha nem akarunk találkozni? Aztán persze megint szétvizezett mindent, mérgelődtem, és mondta hogy na ugye ő mondta hogy ez egy nyomós érv volt hogy ne jöjjön. 😒 És nem mossa fel. Mert nem veszi észre, szétszórt. Ha észreveszi, vagy mondom, akkor felmossa szó nélkül, de legtöbbször én mosom fel. Meg csomószor mikor elmegy szanaszét hagy mindent. Itt egy pulcsim amit ő hord itthon, ott egy otthoni nadrág, amott koszos tányér, stb.

Amúgy nem háziatlan, be szokott nekem is segíteni ha nagyobbat takarítok, meg náluk is felmos, mosogat, stb. A szobájában rend van, pedig az egész lakás rendetlen, szóval van igényszintje. De pl. por van a szobájában, meg ritkán van minden letakarítva és felporszívózva, de attól még rendben vannak a holmijai, míg a többi családtagja nagy kupiban él.

Ez volt az egyik. Jön a másik.

A barátnőm sose kér semmit ami pénzbe kerülne, meg lehetőségeihez mérten beszáll a költségekbe. Van hogy meglep valamivel, amiknek egy jó része pénzbe kerül, szóval nem élősködő. De mindenképpen megsínyli a pénztárcám hogy kapcsolatban vagyok. Nem nagyon keres, csak ilyen semmi kis munkái vannak egyetem mellett, meg otthon azért ellátják. De főleg kajára meg egyéb dolgok miatt megy el pénz, pedig kis lábon élünk. Én sok pénzt gyűjtök, pl. hogy következő nyáron el tudjak vele utazni Toszkánába, meg távolabbi célokra is. Megy is a gyűjtögetés mert jól keresek, de mindemellett visszafogottan kell élnem. Ez pedig mivel kapcsolatban vagyok, nagyon nehéz. Amúgy nem sajnálok tőle semmit, mint mondtam ő sose kér, de attól még nyilván muszáj ezt azt, pl. ha velem van és nem otthon, akkor etetnem kell, meg magamtól is szoktam adni neki használati tárgyakat, meg ezt-azt. Van hogy velem van és ő állja a kajáját, de legtöbbször ez nem jön össze neki.

Mondjuk ehhez a második problémához nem hiszem hogy lehet különösebb tanácsot adni, de nem törlöm ki most hogy már leírtam. :D


2016. okt. 20. 10:08
1 2
 11/11 NudliHercegnő ***** válasza:
Nem, sokan félreértették itt a dolgot. Nem az a rendmánia, ha valaki szerint az elvárható, hogynfel legyen törölve a víz. Az normális. Az a nem normális, ha a barátnőddel összeveszel amiatt, higy vizes a padló, annyira, hogy nem is akar jönni többet... Egyikőtök sem alkalmazkodik a másikhoz, mert hosszútávon ilyen alapvető életmódbeli különbségeket áthidalni egészségtelen dolog. Szerintem inkább hagyd meg magatoknak a lehetőséget, hogy passzolóbb partnert keressetek.
2016. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!