Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hitte a barátnőm hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hitte a barátnőm hogy van valakim mellette, erre ő fogott valakit, most kiderült, megbocsássam, viszont én nem csaltam meg őt csak azt hitte, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Arra nem gondoltál hogy csak kifogás volt hogy megbocsájts neki?
2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de gondoltam
2016. okt. 21. 14:15
 3/9 A kérdező kommentje:
igy visszagondolva gyanúsitgatott egy ideig csak féltékenységnek gondoltam átsiklottam felette,de ez a válasz ő is megcsal ha azt hiszi hogy...
2016. okt. 21. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki balherének fog gondolni, ha megbocsátasz
2016. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson megbocsájtani!

Tök egyértelmű, hogy a nő így kezeli a problémákat: rohan máshoz dugatni magát. Ha legközelebb összevesztek, akkor is ezt fogja csinálni, ha épp több dolgod lesz és nem tudod körbe ugrálni, akkor is. Neki ez a megoldás egy problémára, hogy akkor ő bosszúból félrelép.


Nehogy azt hidd, ha sokat kell túlóráznod, akkor bosszúból ő is bejár túlórázni. :) Lófa.szt. Majd akkor is keres más pasit, akinek több ideje van rád.


Nem ragozom, ez csak egy sza.r kifogás.

Normális nő kidob, mint a macskát, ha azt hiszi, hogy megcsalod, nem más farkán pörög.

2016. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
100%

Hogy mit hitt, az egy dolog, amit csinált meg egy másik.

Annyira azért nem lehet oda érted, ha ilyen gyorsan a tettek mezejére lép, szóval, én nem látom értelmét a folytatásnak.

2016. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt ő sem gondolhatja komolyan....Ha gyanított valamit, akkor nem ártott volna utánajárni, mielőtt más karjába veti magát. Nem bocsátanék meg. Jön egy veszekedés és ő ismét máshol keresi a vigaszt.
2016. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tisztel téged, sajnos ennek a kapcsolatnak vége van
2016. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy te mit tegyél, azt neked kell tudnod.

Én biztosan átküldeném "amahhoz".


1. nem bízott benned

2. nem kommunikált

3. nem is járt utána, hogy a gyanúja megalapozott-e

4. rossz megoldást választott


Szóval még abban az esetben is szakítanék, ha valóban csak azért lépett félre, mert "azt hitte". (Hát még ha csak kamuzik.)

2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!