Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ha a párotok találkozgat az exével közös hobbi miatt?

Figyelt kérdés
Azt mondja fontos neki az exbarátnője, de csak emberileg. Nehezen tudom ezt tolerálni. Ő 29/f én 27n.
2016. okt. 21. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi a közös hobbijuk? Sz.e.x?

Mert én csak ezt az egy dolgot (sz.e.x az exszel) látom olyannak, amit más baráttól, barátnőtől, neadjisten tőled ne tudna megkapni.

2016. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudnám tolerálni.
2016. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én például a közös gyermekünk és a közös baráti körünk miatt szoktam találkozni az exemmel. A párom egész jól tolerálja...
2016. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

És a barátnője nem fontos neki emberileg?

Nagyon úgy érzem, hogy te vagy az ügyeletes szamár, mert éppen nincsen ló.

2016. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehet a szexre is mondani, hogy közös hobbi. Én, mindig azt mondtam, ha az ex kell, akkor én bizti nem és érzékeny búcsút vettem.
2016. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szergej55 ***** válasza:
92%
Ezzel a mentegető szöveggel már biztosan nem tudnám. Eléggé átlátszó jelleget kölcsönöz.
2016. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a közös hobbi? Talán téged is érdekelne és ha csak emberileg fontos neki, te is elmehetnél velük. Amúgy én se tolerálnám a dolgot.
2016. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok abban, hogy megtudnák oldani külön - külön is. Nem hiszem, hogy tudnám tolerálni..!

És ezt elmondanám szépen neki is, hogy " Bocs! De ez nagyon nem tetszik! " ha erőszakos lenne, " közös hobbiba kezdenék az egyik exemmel " - kíváncsi lennék, a szokásos.. " jajj már semmi nincs köztünk " miképp fogalmazódna át a fejében. :D

2016. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, nincs értelme féltékenykedni, akit félteni kell, az annyit is ér.
2016. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem :)
2016. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!