Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ha a párotok találkozgat az exével közös hobbi miatt?

Figyelt kérdés
Azt mondja fontos neki az exbarátnője, de csak emberileg. Nehezen tudom ezt tolerálni. Ő 29/f én 27n.
2016. okt. 21. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tolerlnám. Van mindennek határa, nálam ez már átlépi azt.
2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Bocs, de mi közöd hozzá, hogy a jelenlegi párod kivel találkozik?

Mi a rossebnek képzelik magukat itt egyesek, hogy megszabnák a párjuknak (velük egyenrangú fél!), hogy kivel találkozhat, vagy kivel nem?

Hát WTF?


Nőjetek már fel, gyerekek!

2016. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szabnám meg a páromnak h kivel találkozhat. Nem kutya hogy kikössem és parancsoljak neki. A legjobb barátom is tartja a kapcsolatot az ex csajával és szoktak együtt bulizni. És akkor mi van? Annyira önzőek vagytok hogy az rettenetes. Ha a legjobb barátom lett volna az ex pasim akkor sem zavarnám el csak mert a jelenlegi párom féltékeny. Nőjetek már fel. Ha első gondolatotok az hogy biztosan szex a hobbi akkor ti bizony magatokból indultok ki.
2016. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Búvárkodás a közös hobbi és mèg más extrém sportok. Engem egyáltalán nem érdekel az ilyesmi. Szerintem sem normális ez, de mivel mèg magyon friss kapcsolatról van szó, nem állítottam vàlaszút elé, de azt gondolom azt fogom tenni. Ha neki ő ilyen fontos, akkor legyen vele, engem pedig felejtsen el.
2016. okt. 22. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!