Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan kívánom az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan kívánom az exem, ő is engem, de tudom hogy nem szabad megtennem, mert megaláznám magamat. Bár még érez valamit irántam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk együtt, mi voltunk egymás első nagy szerelmei, már 3x szakítottunk ez idő alatt, de ezek nem tartottak sokáig, mindent megbocsájtottam neki, most viszont a szakítás óta eltelt 2 hónap. Ő szakított velem, mert már kiszeretett belőlem és ahogy hallottam már csajozik/csajozna is. A szakítás után 2 héttel lefeküdtem vele, de utána "elzavart", hogy dolga van, menjek haza. Azóta rideg vagyok vele, de mindig ír és hív, találkozni akar velem meg minden, meg hogy megbánta (nem a szakítást, hanem azt hogy hazaküldött).

Az a baj, hogy nagyon hiányzik és nagyon kívánom én is őt, de ha megint lefeküdnék vele, akkor megint az lenne, hogy azt csinál velem amit akar és sose akarna újra összejönni velem... Sajnos még mindig szeretem...


2016. okt. 23. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez volt velem is. Háromszor találkoztam újra a volt barátommal. Harmadik alkalommal, másnap reggel csak úgy haza akart küldeni, menjek ki egyedül a buszmegállóba, új helyen lakott, azt se tudtam hol van. Na akkor végleg elment a kedvem tőle, hogy újra kihasználjon. Ilyen megalázásra nincs szükségem. Én mind a 3 alkalommal reménykedtem benne, hogy lehet újra valami köztünk, de nem lett. Azon az utolsó estén nagyon jól megvoltunk, uszodába is elmentünk, azt hittem tényleg lehet valami. Nagyon boldog voltam, épp ezért iszonyatosan esett a másnap reggel. Kérdező mérlegelj, megéri e neked egy szép este a volt barátoddal, a későbbi csalódással együtt is.
2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És engem is ugyanígy hívogat, mai napig is.

Sajnos csak azért kellesz neki, mert nincs épp neki senki szexre, pont mint a volt párom.

2016. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Vagy engedj a csábításnak, viszont akkor vállald a következményeit, hogy lelkileg ez téged megvisel. Tudatosítsd magadban, hogy csak egy tartalék vagy neki, akit megtart, mert vevő vagy rá, de ha talál valaki mást, már nem fogsz neki kelleni.
2016. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kerestetek szakembert aki segít probléma megoldásban?

Ha kell beszélek mindkettőtökkel e témában s lehet újra működtetni lehetne. (Illetve valószínű.) Főleg, "kiszeretett belőlem" rész...

Csak kis kommunikáció kell nektek... 7 évet ezért kidobni... Ejnye-bejnye.

Mikor találkoztok, beszélj vele, lenne megoldás.

De így nem tudsz továbbjutni s egymáshoz közelebb sem juttok.

Egyébként nem vagy kevesebb. Míg nem alakul egyikőtöknek sem semmi, teljesen normális. Olyan baráti de még is még picit több annál alapokon sex, nagyon jó. Csak neked kéne picit változni, ne ragaszkodj hozzá. De ha úgy alakul, ezen is segíthetek.

Írj rám s segítek.

2016. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!