Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm régebben (még akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm régebben (még akkor szingli volt) lefeküdt egy táborban egy olyan sráccal akit egy hete ismert. Nektek mi a véleményetek ilyen lányról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 13:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

A fiú király, a lány egy szajha.

Ennyi

2016. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem kéne barátnőnek...

A másiknak simán adta magát különösebb huzavona nélkül, nálad meg előadja a lányt akinek udvarolni kell, meg aki erkölcsös. Csak szerintem nem okés ez?

23/F

2016. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

A fiú és a lány is szajha.

Nálam nincs kettős mérce, bocsi.

2016. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális dolog.

Ha veled jól viselkedik, akkor semmi okod panaszra.

2016. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
#12-nél a pont én vele értek egyet, ilyen lány nekem se kellene. Ennek ellenére viszont a lányt se ítélem el, mert semmi rosszat nem tett csak élvezte az életet és kihasználta a lehetőségeit meg gyűjtötte a tapasztalatait.
2016. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Könnyűvérű, de nem különleges. A többi is ilyen, vagy ilyenebb.
2016. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ugyanilyenért cseszegetett engem... neki én voltam az első, és sose bírt napirendre térni efölött, hogy nekem volt már egyéjszakásom előtte. Megjegyzem kapcsolatom csak kettő volt, azon kívül ez, és mindez 18 éves korom után történt, szóval wtf?? Persze nekünk megmérgezte a kapcsolatunkat, én sem szépítem, pedig nem ismeretlennel feküdtem le, hanem ebből a kettő kapcsolatból az egyik fiúval. Nem mintha lett volna hozzá köze. Csak mondom, hogy sose fogsz túllépni rajta, ő se tette, pedig tényleg rohadtul semmi köze nem volt hozzá, azelőtt történt minden háromnegyed évvel, hogy egyáltalán őt megismertem. A mostani barátomnak is volt egy egyéjszakás ballépése egy eléggé ronda lánnyal, nem tapsikoltam, de így legalább egálban vagyunk és senki sem cseszteti a másikat a korábbi dolgaiért. Ha nem tudsz túllépni rajta, inkább szakíts. Nálam átment aztán lelki terrorba az exemnél, amit persze nem tűrtem.
2016. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Templeton Peck ***** válasza:
Nyugi ilyen velem is volt, hogy másnak oda adta magát /munkahelyi nyomás/ (kine rúgják) aztán mikor én mondtam neki, hogy bejön elhajtott /uszkve 5 év barátság ment ezzel tönkre/ "barátság"
2016. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Templeton Peck ***** válasza:
attól függetlenül, hogy vele épp sikertelen voltam, nem fogok átszokni a nuniról a fütyire
2016. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!