Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a válasza a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a válasza a páromnak mindenre, hogy "nem kérdezted"? Ez csak szerintem bántó?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, ő 21 éves férfi. 3,5 éve vagyunk együtt. Nem élünk együtt, így csak hétvégén találkozunk, ő tanul, én dolgozok. Amikor beszélünk, általában én szoktam kérdezni, ő meg válaszol. Mégis sokszor (amikor rácsodálkozok valamire, pl nem is tudtam, hogy itt és ott voltál) az a válasza, hogy "nem kérdezted". Ez nekem nagyon bántó, mert mindig kérdezek egy csomó mindent tőle, hogy újság, hogy van, és ez a válasz. Nem számonkérően kérdezem,félre ne értsetek. Tényleg csak azért, hogy megtudjam, mi újság vele. Ő sem érzi számonkérőnek, mégis sokszor mondja ezt. Ez másnak is sz@rul esne? Nem akarok hisztis lenni, és veszekedni vele, de legutóbbi telefonbeszélgetésünk után még a könnyem is kifolyt emiatt... Már mondtam neki, hogy zavar ez a "nem kérdezted", de úgy igazán semmi se változott. Ezen kívül minden rendben, érzem, hogy szeret, amikor kettesben vagyunk, figyelmes és odaadó. Viseljem el ezt, mint rigolyát?

#szerelem #nem kérdezted
2016. okt. 26. 13:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Néhány dolgot a telefon átjavított, bocsánat. :/
2016. okt. 26. 13:57
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ha most mindent elpofázna és csak mondaná a magáét állandóan akkor azt olvasnánk tőled, hogy "Miért beszél ennyit, engem szóhoz se hagy jutni, más párja is ilyen gáz?!"
2016. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem igazán csak az zavar, hogy annak ellenére, hogy igyekszem tényleg mindenre rákérdezni, már tudom, hogy valamire úgyis azt fogja mondani, hogy nem kérdeztem...
2016. okt. 26. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdekes, elvileg egy kapcsolat arra van, hogy megosszuk a gondolatainkat, érzéseinket. Nem arra, hogy csak válaszolok arra, amit kérdezel.
2016. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátod valami olyasmi figura, amúgy mint "Henning"? [link]
2016. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg neki, hogy ez annyira bánt, hogy már elsírtad magad miatta. Ha ekkor sem fogja fel, hát mit mondjak, még kicsit gyerekes.
2016. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ez a labda legkényelmesebb flegma visszadobása. Te is dolgozz ki valami hasonlo taktikát és csak akkor magyarázd meg neki a miértet amikor ö kérdez rá. Utána talán meg tudjátok beszélni értelmesen.
2016. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Én mondjuk azon sírnék inkább, hogy csak hétvégente találkozunk.
2016. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!