Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg engem akar vagy csak tartaléknak tart?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátom, mert sokat veszekedtünk. Részéről sajnos voltak hazugságok is, nem volt mindig őszinte velem... Eleinte nem akart kibékülni. Most hogy eltelt 1 hónap, sms-eket küld, hívogat, meg el is jött hozzám. Azt mondja, hogy csak rám tud gondolni, nem tud nyitni más lányok felé. Azt nem mondta, hogy ki akar békülni, csak annyit mondott, hogy fél, hogy megint veszekednénk. Meg áthívott magához filmezni, de nem mondtam rá semmit. Honnan tudhatom, hogy ezt nem csak azért csinálja, mert épp nem akadt senki a horgára?


25/N


2016. okt. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre teljesen egyértelmű a válasz. Szerintem magyaráznom sem kell, de azért leírom... Te voltál a barátnője, és most hirtelen nem vagy a barátnője, ezért hiányzik a barátnője, de ne legyél a barátnője ha sokat veszekedtek, mert nem illetek össze, így felesleges lenne dugni. Kicsit szájbarágósan ennyi lenne.
2016. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek eléggé "talonban tartom" szaga van és jól is sejted a helyzetet. Csak figyeld továbbra is a jeleket és maradj vele flegma.
2016. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, de elég sanszos, hogy nem ő nem tud más lányok felé nyitni, hanem pont, hogy ő nem kell más csajoknak, aztán Marok Marcsa már nem elég 1 hónap után..

Hazudott neked, veszekedtetek, nem volt jó kapcsolat - őszintén nem értem, ezek után miért akarnál egyáltalán visszalépni ugyanabba a szarba.

2016. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!