Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok a férjeteket olyan nővel barátkozni ha nem vagytok biztosak h csak barátként gondolnak egymásra?

Figyelt kérdés

A nő mellesleg sexy fehérnemű modell, tehát bimbó, meg popsi villantó képei vannak instán meg facen egyaránt.

És a férjemmel mikor gyerekvállaláson gondolkoztunk tudattam h ha nem szakítja meg ezzel a nővel a kapcsolatot nem h gyerek nem lesz, de házasság sem.

És ugye azt meg nem írtam, h titkolózott róla beszéltek telefonon és videóztak, de úgy h ezt el se mondta, és mikor meglattam tagadta h beszéltek. Egyetlen egyszer hivta őt a nő akkor amikor én is otthon voltam, és a férjem meglepődve és egyben megilyedve, lélegzet visszafolytva vette fel a telefinját, majd mikor a nő kamerazni invitalta az volt a férjem valasza h rendben, de itt a feleségem a szobaban, és ezzel a mondattal kifújta a levegőjét. és a nő köntösben "

fogadott minket.

Kis beszélgetés után letette. Ez még gyerek tervezés elött volt.

Most lettem terhes és én még nem tettem túl magam ezen, félek h megint "átver".

aenyeg h kiakadt amiért "eltiltottam" a nőtől de én jogosnak érzem...



2016. okt. 27. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés, több helyen is teljesen nyilvánvaló hogy férfi írta. Ti meg pocsekoljatok az üdítőket :D

*időtöket

2018. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!