Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bánik veletek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bánik veletek a párotok ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt lázra megfázásra stb.Mennyire szolgáljátok ki egymást ilyenkor?Köszi!

2016. okt. 28. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi úgy bánunk egymással, ahogy a beteg igényli. Amit kér, mindent meg kap, de nincs körbeugrálás, hogy jaj.
2016. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem jólesne ha finom ételt kapnék, simogatást, kis együttérzést de kb annyi telik tőle hogy rám sem nyit aznap amíg fekszem, csak bekiabál hova megy.


Ha kérném bármit megtenne, rohanna, de önmagától nem, nem értem az egészet.

2016. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olyan is volt hogy vendéget hívott, amíg így fetrengtem, nagyon kellemetlen volt, pisilni kilopózni a saját lakásunkban, köhögőrohammal-taknyosan-pizsamában, amíg ők nevetgéltek.
2016. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Az én uram átjött virág csokorral, sütivel és a kanapén simogatott, míg el nem aludtam. Isten áldja.

Én meg általában levest főzök, ha beteg és átcammogok vele hozzá. Mert én egy ilyen király barátnő vagyok.

2016. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikünk beteg (szerencsére ritkán van ilyen), akkor a másik igyekszik levenni a válláról a teendőket. Ez alatt mindent érts. Nem azért, mintha a másik belehalna abba, ha mondjuk be kéne rakni a mosást a mosógépbe, de bizonyára jólesik, ha ilyenkor inkább pihen az ember. Én pl. ha lázas vagyok, akkor eléggé fáradtnak érzem magam és minden nehezemre esik.
2016. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 28. 19:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Hülyét tudok kapni, amikor a férfitársaim egy 38 fokos lázba bele akarnak halni. (Tudom, miért van így, de a kérdés nem erről szól.) Nálunk nem is divat ágynak esni. Legutóbb akkor volt ilyen, amikor agyvelőgyulladással kerültem kórházba. Akkor viszont minden nap elautózott hozzám a feleségem. (25 km volt.)
2016. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!