Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg hazisarkany vagyok?

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok, 5 eve elek egyutt a parommal(o 30). Mindketten dolgoztunk idaig hasonlo munkakorben, annyi kulonbseggel, hogy en ket oraval elobb kezdek,mint o,de o kesobb is vegzett, tehat mindketten ledolgoztuk hetkozben a magunk 8-9 orajat. Eddig mivel en ertem elobb haza, ezert en csinaltam a bevasarlast,fozest, osszeramolast, meg barmi teendot, ami a haz korul adodott, o nagyon ritkan csinalt barmit is, egyszer egyszer elmosogatott, vagy a szemetet levitte,de ennyi. Hetvegente nagyobb takaritasnal az o dolga volt a porszivozas, tobbet nem kertem tole, ezt megcsinalta, meg esetleg elment bevasarolni,ha kellett valami,de alapvetoen en csinaltam a nagyobb reszet ilyenkor is a hazimunkanak. Eddig ezzel kulonosebben nem is volt bajom, nincs kert, nem olyan nagy a lakas. De 3 hettel ezelott felmondott a munkahelyen, mert jobb allast szeretne, amivel nincs is bajom, csinalja, egy darabig elvagyunk az en fizetesembol. Ezert cserebe, hogy gyakorilatilag vallaltam, hogy egy darabig eltartom, nem lenne elvarhato,hogy tevekenyebb legyen otthon? Nem varom el, hogy fenyesre surolja a lakast minden nap, csak a legalapabb dolgokat, pl. mosogasson el maga utan, ha teszem azt kiont valamit, vagy osszemorzsaz, akkor takaritsa le, ha tele van a szennyestarto,akkor mosast rakjon be meg, ha mar ugyis enne o is szerintem nem nagy dolog rizst egy kis husival feldobni, kb. felora es megvan, en nem varom el, hogy 5 fogasos vacsival varjon(tud fozni amugy), de azert ennyi jolesne,mert par evvel ezelott en voltam otthon es mindent megcsinaltam,amit kellett,sot most is,mikor ugyanannyit dolgozom, mindig van itthon fottkaja. Ezeket el is mondtam neki, kb. sztem max napi 40-50 percebe kerulne ez, esetleg egy ora, ehhez kepest nemhogy egy rizst nem rakott fel vacsira, hanem olyan dzsuvat hagyott minden nap maga utan, hogy a szemem kikerekedett(kinthagyta a fotthust az asztalon es nem zavarta a terjengo buz a lakasban,mert kidobni lusta volt, egy masik edenybe levesmaradek beleszaradva szinten nem a hutoben, szemetet se vitte ki, mar egymas melle dobalta oket inkabb stb., mosatlan halmokban es sorolhatnam). Nem szoltam semmit, csinaltam magamnak szendvicset, majd bociszemekkel ramnez,hogy na es a vacsora hol van,mikor lesz? Meg mindig szepen megkertem, hogy ne haragudjon, de nagyon faradt vagyok, rakja fel a rizst, en megcsinalom a husit hozza, de ehhez is lusta volt. Masnap leontotte valamivel a polojat es mondta nekem miutan hazaertem, hogy mossam mar ki neki, en vagyok a no. Mondom epp lejart az a ruhaadag, amit munka utan beraktam, most en teregetek, van ket keze, duzzogva bedobta a mosogepbe. Miutan lejart ramszol, hogy na lejart a mosogep vegyem ki. Ma elmentunk bevasarolni, hazahoztuk a dolgokat, en elkezdem sikalni a konyhat, kertem szepen, hogy segitsen, erre ramszol, hogy na nehogymar takaritson,mikor egesz heten o csinalt mindent(ez egy vacsit jelent meg utana miutan megkertem, elmosta maga utan ez edenyt es ennyi). Erre kiakadtam, hogy alapesetben en munka mellett csinaltam helyette mindent, most,hogy itthon van, igazan vallalhatna tobbet. Erre kiakadt, hogy milyen harpia vagyok meg en vagyok a no,milyen lusta vagyok stb. Mit gondoltok? Ti hogy osztjatok meg a hazimunkat otthon?

2016. okt. 28. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Úgy osztjuk meg, hogy szinte minden felesbe, munkaidőtől meg mindentől függetlenül, nem csinálok meg semmit a párom helyett, mert nem retardált ő sem, én meg nő vagyok, nem bejárónő. Főzni ő szokott általában, mert én utálok, ő meg szereti csinálni, tehát ő egy fokkal több mindent csinál itthon.

Ilyen lusta életképtelen csávóval mint a pasid, 5 hónapot se lennék, nemhogy 5 évet :DDD

2016. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Magyarán magasból szarik rá, hogy csinálja a retket és eltartod.

Alkalmazd a leszarom terápiát.

Ne főzz, ne moss, ne takaríts, majd rájön, hogy meg kéne mozdulnia, ha már ő van otthon egész nap.


Érdekes, fordított esetben, ha a nő van eltartva, és a férfi dolgozik, akkor mindenki habzó szájjal őrjöng, ha az nem főz, mos, takarít...

2016. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Egy lusta, hisztis óriáscsecsemővel élsz együtt, akinek pótanyuci kell, nem barátnő, ez a nagy büdös helyzet. Átnevelni már nem fogod tudni 30 évesen, szóval számíts arra, hogy ez így marad.

Nálunk nem téma a házimunka, szó nélkül kiveszi a részét a párom, munka után is elmosogat, mos, felporszívózik, vagy épp főz, bármit megcsinál, ha úgy van, kérnem sem kell. Akinek több épp a szabadideje (beosztás, stb.) az vállal többet, de amúgy egyformán teszünk nagyjából hozzá. Annyival vállalok én többet, hogy én főzök és vásárolok be az esetek 90%-ban, de szeretek főzni, úgyhogy nekünk ez így jó.

2016. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Undortónak tartom amit művel. Alapból nem mondok fel amíg nincs jobb meló kilátásban. Ha meg már otthon vagyok és más tart el, akkor alap, hogy addig a házimunka nagy része az enyém. De bmeg....5 év alatt nem tűnt fel hogy a párod egy igénytelen lusta dög?? Próbállak sajnálni, de valahogy nem megy. Nem hiszem el, hogy eddig nem jelentkezett az efféle hozzáállása a nőkhöz/házimunkához, "férfi" és "női" feladatokhoz.
2016. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Feleség vagyok, hosszú idő óta és a mäsik úgymond"-kiszolgálásával nincs bajom.... - Na de ha nem dolgozna bármilyen átmenetileg (hacsak nem beteg)akkor emelje csak meg a fenekét ès tegye magát hasznossá!

Konkrétan így rádmászni,hogy te cipelj minden terhet! Ezt azért ne!

2016. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy házisárkány, jogosan várod el a párodtól, hogy tegyen meg több mindent. Szomorú, hogy felnőttként ez magától nem megy! Azért jó, hogy büfiztetni nem kell! Szerintem cserés a fickó....
2016. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én a "te vagy a nő, neked kell megcsinálni" felszólalásra kezdtem volna el csomagolni.

Nekem egy párkapcsolat egyenlőségről szól, nem a másik hímsoviniszta b@romságairól.

2016. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora paraszt, te jó ég...! xD Ahogy olvastam a magyarázatodat, már jegyeztem magamban, h mit fogok kiemelni és külön reflektálni rá, de a végére besokalltam. Ilyen nincs basszus, ne haragudj, de kész vagyok, nem tudok épkézláb kommentet összehozni!

A helyedben közölném, hogy mostantól befejeztem a házimunkát, MINDET, magamra főzök, magamra mosok, stb., (amennyiben a dzsuva elviselhetetlenné válik - egyelőre - elköltözök... te meg leszel szíves bejárőnőt felvenni, és fizetni - a nem létező fizetésedből -, hogy elvégezze azt a MUNKÁT, amit én ideáig ingyen és bérmentve csináltam HELYETTED is... (b.aszki, kész vagyok...) ha pedig nem ébred tudatára, és nem fogja fel, hogy nem a kib.aszott bejárónője vagyok, hanem - állítólag - a társa, b.asznám ki, mint macskát szarni... képzeld csak el a közös jövőtöket, h egy ilyen palinak szülnél gyereket! Jesszusom...

2016. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamhoz tértem. A nyilvánvalót el is felejtettem leírni, miszerint közölném vele, hogy oké, ha te ekkora férfi vagy, én meg a nő, akkor leszel szíves a másik oldalát is megfogni a dolognak: tarts el babám, és akkor maradéktalanul ki leszel szolgálva.
2016. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ez jobb nem lesz...sajnos
2016. okt. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!