Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg en vagyok a hazisarkany, hogy ezekert szolok?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy a kapcsolatba en fektetek sokkal tobb energiat minden teren(en 25/N, o 29/F). Sokat dolgozik, de en is, mindketten ledolgozzuk hetkozben a magunk 40-50 orajat, a munkakor is hasonlo, sot az enyem az o bevallasa szerint is stresszesebb, tehat nem az van, hogy amig en eltelefonalgatok egy irodaban, o addig kemeny fizikai munkat vegez vagy ilyesmi. Annyi, hogy en 1-2 oraval elobb erek haza, viszont ennyivel korabban is kezdek, neki eleg kesobb mennie. Ennek ellenere minden teren tolem varja a plusz energiabefektetest. Fozest en csinalom, sokszor meg a bevasarlast is, pedig o autoval van, en busszal, szoval neki konnyebb lenne. Takaritani akkor takarit,ha raszolok, hogy igenis vegye ki a reszet, de akkor megint en vagyok a harpia,mert a finom celzasokra,kedves megkeresekre nem reagal,tehat muszaj vagyok erosebben szolni. A szexben is o elvarja az oralis szexet, ami nekem nem is problema, szeretek oromet szerezni neki, de igenis jolesne, ha o is csinalna nekem,mert nagyon szeretem. Ez kb. 2-3 honapja volt utoljara, en eleinte sokkal gyakrabban csinaltam neki, aztan amikor rajottem, hogy nala a kolcsonosseg nem jatszik, leszoktam rola, pont par napja volt, hogy mindenfele korites nelkul egymas mellett voltunk az agyban es mondta, hogy akkor csinaljam neki szepen(az erotikus ravezetesrol mar nem is almodom),mondtam, hogy nagyon szivesen, de jol esne, ha utana viszonozna. Mondta, hogy aaa, o olyan faradt, majd hetvegen,hm, ne legyek mar ilyen rideg. Mondtam, hogy en is hulla vagyok, vagy van kolcsonosseg vagy nincs.Nyitott vagyok a valtozatossagra, uj pozokra,barmire, ha o akar valamit azt ki is probaljuk, ha en akkor nem igazan foglalkozik vele, jon az igergetes, hogy jo,majd legkozelebb az lesz. Meg sok hasonlo peldat tudnek mondani nem csak a szexxel kapcsolatban. Masnap beszeltunk errol fogadkozott, hogy valtoztat, de semmi. Tegnap megmasziroztam munka utan, hiaba voltam hulla faradt es meg egy olelest vagy puszit se kaptam erte, megkoszonte es atfordult a masik oldalara, majd aludni akart. Ja es nem 20 eve vagyunk hazasok, mindossze 1 eve vagyunk egyutt(fel eve egyutt is elunk). En szakitanek mostmar ott tartok, ti mit gondoltok, mit csinalnatok ebben a helyzetben? Finoman megbeszelni probaltam, jott az igergetes, ha durvabban szolok,akkor megsertodik, hogy minek vagyok ilyen tulerzekeny.

2016. okt. 7. 15:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Azonnali kuka. Ilyen soviniszta trogert akarhol talalsz :D De ennel jobbat is boven.
2016. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Mi a phasznak vagy még vele, már ne is haragudj!
2016. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem finoman vagy durván kell megbeszélni ezeket a problémákat, hanem egyenesen és tárgyilagosan.


Válassz ki egy megfelelő alkalmat, amikor semmi nem vonja el a figyelmét és mondd el neki egyenesen, hogy neked milyen igényeid vannak. Ha mind a házimunkában, mind szexuális téren sikerül olyan megállapodást kötnötök, ami mindkettőtöknek elfogadható és után ehhez valóban tartjátok is magatokat, akkor megoldható a probléma.


Ha nem sikerül megegyezni vagy utána nem sikerül tartani magatokat a megállapodáshoz, akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy a párod egyszerűen nem megfelelő partner a számodra és ideje szakítani vele és mást keresni.

2016. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magamat szivatom utolso, de az elejen, amig nem eltunk egyutt nem volt ilyen. Nyilvan konnyu normalisnak lenni meg a legjobb arcunkat mutatni heti ket talalkozonal, de az egyutteles nem ugyanaz. Ezt a munkat, ami most van kb. 4 honapja kaptam, az elso kettoben egy eleg konnyu, stresszmentes munka volt, nem is kellett tulorazni. Fel se tunt, de gyakorlatilag kiszolgaltam mindenben,mert volt ra energiam es lattam, hogy faradt. Na de mostmar nekem is hajtosabb sokkal a dolog, de ezt o nem erti meg. Nem is tervezek vele maradni, mert nem fog valtozni, mar az alberleteket nezem, csak kivancsi vagyok a velemenyekre, hasonlo tapasztalatokra.
2016. okt. 7. 15:27
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
#4 állat, akkor minden rendben lesz. Szerintem egyébként elkapattad az elején, neki meg még hajlama is volt az elkényelmesedésre, és ez lett belőle.
2016. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki szerintem. Ez csak rosszabb lesz, a nyakadba fog szakadni a gyereknevelés meg minden, miközben a párod éli a világát. Mi az, hogy nem nyal ki, te meg cumizzad? Az életben többé hozzá nem értem volna ilyen hozzáállás után. Ennél csak jobbat találsz.
2016. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Girgoy ***** válasza:
67%

Nem feltétlenül kell kapásból kidobni, mert az összeköltözéskor mindig előjönnek hasonló szituk, amiket első körben azért meg kell próbálni megoldani. Akkor lehet kijelenteni nagy valószínűséggel, hogy nem fog változni, ha nemcsak Veled ilyen, hanem mindenkivel önző, vagy ha amúgy a munkahelyen csicskáztatják és otthon akarja magát kompenzálni. Vagyis az első esetben ez jellemhiba, a másodikban viszont túl nagy az igény a kompenzációra, mert nem tud kiállni magáért az élet más területén. Ezekben sem lehetetlen változni, de nehezebb és kérdés, hogy megéri-e mellette maradni, amíg sikerül neki.


De ha nem ez a helyzet, akkor azért van remény a közös megoldásra. Ha nem hat a szép szó, nem feltétlenül kell verbális agresszióba átmenni, egyszerű de hatásos tettek is megteszik. Pl. te se vállalj többet az őt érintő ügyekben, mint amit ő vállal és közöld, hogy ezt márpedig neki kell most megtennie/elintéznie. Ha azt akarja, hogy Te is hozd az eddigi magas szinvonalat, akkor ő is emelje a saját színvonalát. Egyébként ne hozd és kész. Egy idő után, lehet, hogy észbe kap, jobban érzi, hogy tényleg gond van, és meg tudjátok beszélni és normálisan kialakítani a közös életeteket. Egy kapcsolat tandemje csak akkor veszi sikerrel az emelkedőket, ha mindketten nyomják a pedált. Ha ez se hat (vagy a fenti 2 eset egyértelmű) csak akkor szakíts szerintem.

2016. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Önző f4sz a pasid. Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Nálunk is rendszeres az orál, szeretem is csinálni neki nagyon, de én is megkapom a magamét. Dobd ki, találsz jobbat.
2016. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
42/F vagyok, de szerintem zavard világgá, nem fog változni. Az ilyenek miatt tartanak minket disznónak a nők :(
2016. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
#7 jó dolgokat írtál, de jó kérdés, hogy minek vesztegessen el az életéből még több időt, mikor jobbat is találhat kb akármikor, és ő már bevallottan szakítani szeretne, szóval gondolom nem is szerelmes. Semmi oka nincs arra higy együtt maradjanak, max annyi hogy így olcsóbb az albérlet.
2016. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!