Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi az első gondolata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az első gondolata az alábbi néhány félmondatról?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le, mit gondoltok arról, amit a pasim letolt az elmúlt 2-3 hónapban.Random félmondatokkal megfogalmazva, röviden és tömören a következőt adja elő mostanában:


"írj nekem. ne írj nekem. mégis írj. de ne most, majd írj nekem.

jó, hogy szeretsz. cool, hogy szeretsz. ne szeress. húzz el innen. szeress jobban. de ennyire ne. menj innen, ne szeress.

kösz, hogy kitartasz mellettem. ne tarts ki, menj el. nem érdemellek meg. de jó, hogy itt vagy, és kitartasz mellettem. menj innen.

abszolút veled képzelem el jövőm. nem jöhetsz velem külföldre. nem tudom, mi lesz velünk. nem értem miért kérded, persze, hogy jöhetsz velem külföldre. szakítsunk."


Igen, ez elvileg egy felnőtt párkapcsolat... Szóval asszociációs játék... Írjátok légyszi, ami egyből eszetekbe jut.


2016. okt. 17. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerekes.
2016. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2016. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gagyi
2016. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ragaszkodik hozzád megszojásból.

Nem szeret viszont mefszokta h vagy neki

2016. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én ebből magamra asszociálok. Mármint hogy hasonló lelki sérveket hurcol. Én vagyok ilyen, hogy vágyom a szeretetre, egy őszinte társra, de a családomon belül is olyan játszmák vannak, hogy az ember még a saját anyjába sem mer bízni. És amikor nagyon közel kerül hozzám a párom beindul egy védekező reakció, hogy eltaszítsam magamtól, ne engedjem közel. Még 7 év után is van velem ilyen, hogy egyszer csak elkezdeném marni, hogy távolodjunk, csak ő már tudja, hogy mi a bajom és szól, hogy álljak le, mert ez így nem jó.



Szóval nekem az jött le, hogy vágyik rád, akar téged, de képtelen bízni és megbirkózni azzal, hogy elfogadjon, úgy ahogy kéne és van értelme. Nálam a párommal 1 évig csináltam a poklot, és hol nagyon jó volt minden, hol cirkusz volt. Igen én voltam a problémás. Ő meg türelmes. Nem tudom miért. És mitől érezte, hogy egyszer ez még működőképes is lehet. Mert én is simán otthagytam volna magam, amekkora pitsa voltam.

2016. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, hogy kiragadsz kifejezéseket az eredeti szövegből. Ezek alapján nyilván csak azt lehet mondani, amit az előzőek, de ez így nagyon lesarkított és lehet nagyon messze van a valóságtól.
2016. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valami rémes a szöveg megformálása. Indokolatlan mondatlezárások, pont a mondat közepén, nagybetűk hiánya...


Nem éppen egy értelmes emberre vall ez a megfogalmazás. Ha részegen/belőve írta akkor még elfogadom, de ez így nagyon primitív!

2016. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le hogy döntésképtelen, harcban áll önmagával is, de mint ahogy már írták, ennyiből nem igen lehet ítélni, kéne a kontextus amiben mondta meg a történések amik kiváltották.
2016. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt így nem írta le, de ez a kapcsolatunk lényege az elmúlt 3 hónapban kb. A részletek igazából szerintem nem annyira fontosak, mivel amúgy átlagos körülmények vannak nagyjából. Max annyi, hogy kb kirobbanthatatlan a gépe elől, sokat játszik, stb. Meg mindig mindennel baja van, soha semmi nem jó neki, de nem csak velem kapcsolatban, hanem MINDENNEL ez a helyzet. Most azért akar szakítani, mert túl sokat bánt engem, de neki amúgy jó velem ezt leszámítva.
2016. okt. 17. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
És mit akarsz tőle még? Nem értem az ilyen nőket se. Persze nem kell mindjárt szakítani de ez hiszti. Egy energiavámpír..Nekem erre nem lenne energiám.
2016. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!