Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kűzditek le magatokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kűzditek le magatokban, ha a párotok mellett megtetszik valaki más is? Akár nagyon?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy számomra a párom az igazi és nagyon szeretem mégis van egy másik férfi, aki tetszik. Szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől.
2010. ápr. 27. 11:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát mivel a másik férfi csak tetszik ezért próbáld meg kerül,nem nézni és elfelejteni.Hiszen a párodat szereted és úgy érzed ő az igazi.És az hogy tetszik egy másik férfi az természetes.
2010. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. Eléggé bűntudatom van emiatt. Párom egyébként tud arról, hogy ez a férfi udvarolt nekem. Elmeséltem neki mindent ezzel a férfival kapcsolatban, kivéve csak azt nem, hogy az érzés kölcsönös.


Igaza van az egyik hozzászólónak, bár szerintem csak viccelődött. Szóval azt írta valaki, hogy lehet nem is tetszek neki. Ez is lehet, nem tudom. Ez a kettős érzés nagyon nehéz. Tudom, hogy a páromat szeretem, mégis ehhez a férfihoz pedig nagyon vonzódom. Ez viszont szerintem csak szimplán szexuális vonzódás, viszont nagyon erőteljes érzés, ami kicsit megvisel.

2010. ápr. 27. 11:58
 13/32 anonim ***** válasza:

fantáziálhatsz is róla, senki nem szabhatja meg!

;)

2010. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

na éppen az ilyen dolgok miatt szeretnék belelátni egy nő fejébe

kívülről minden szép és jó de belülről majd szétveti a vágy és a kefélhetnék


szerintem igenis tetszel a kollégának és én arra is látok esélyt hogy összetegyétek amitek van és akárhonnan nézem felnőtt vagy de egyáltalán nem öreg ugyhogy miért ne tennéd meg!

2010. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg pont ez a helyzet.


Tényleg fantasztikus a kapcsolatom minden szempontból. Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer egy ilyen férfi lesz az életemben, akivel ennyire ki tudunk jönni egymással.


És akkkor jön ez a férfi a szúrós szemeivel, a széles vállaival és izmos karmaival. Szigorú főnök, látom. A nők épp az ilyen férfiakra vágyakoznak titokban (én legalábbis igen). Erős, férfias, a dolgozók tisztelik és tartanak tőle, aztán pedig a kitűntetett nővel otthon gyengéd. És főleg fantasztikus szerető.


Épp itt a probléma, hogy így látom a dolgokat és ezt érzem vele kapcsolatban. Ezt szeretném legyőzni magamban. Ez így nem mehet tovább.

2010. ápr. 27. 12:09
 16/32 A kérdező kommentje:
*karjaival
2010. ápr. 27. 12:11
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt miből gondolod?


Ismersz esetleg? Nem hinném. Az ilyen viselkedés jellemtelen. Miért feltételezel valakiről ilyet, akit nem is ismersz?"


Láttam én már karón varjút. Szerintem nem csak én...


29/F

Zs.

2010. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
De minden ember más és másképp dönthet.
2010. ápr. 27. 12:46
 19/32 anonim ***** válasza:
Próbálj benne valami hibát,hibákat keresni amitől ellenszenvessé válik,nézd nagyon kritikus női szemmel. :)
2010. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez egy nagyon jó tanács.
2010. ápr. 27. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!