Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kűzditek le magatokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kűzditek le magatokban, ha a párotok mellett megtetszik valaki más is? Akár nagyon?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy számomra a párom az igazi és nagyon szeretem mégis van egy másik férfi, aki tetszik. Szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől.
2010. ápr. 27. 11:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
28%

Azért látom, mert már volt pár ilyen nőm akinek volt pasija, aztán tudom h mi a szitu, ezt a kérdést se azért írtad ki mert tanácsot szeretnél, hanem h csak szimplán mit gondolnak az emberek rólad....

és mivel különösebben senki nem ellenzi a dolgot, sőt egyesek bátorítanak tuti h úgy fogod gondolni h egy tali belefér..

aztán szépen el is mész, a legcsinibb rucidban,szépen kifestve, persze nem neki, csak magadnak akarsz tetszeni:D

arról nem is beszélve h te szereted a párod hiszen olyan rendi, de ahogy kezdtek belemelegedni a beszélgetésbe rájössz h valójában egy seg*fej, a pali pedig akivel épp beszélgetsz egyre jóképűbb, főleg miután már megittál egy két pohár bort persze csak az ízéért, nem is azért h kicsit oldódj, mert tudod h józanul nem lesz élvezetes a félrekúrás:D

Aztán hogyne mennél fel vele megnézni egy filmet a lakására?? nincs abban semmi!

csak barátok vagytok! igen is jogod van hozzá h egy baráttal megnézz egy filmet, nem kell semmi rosszra gondolni!

egészen addig amíg be nem léptek az ajtón és le nem térdelsz elé:D:D

Aztán ahogy megvan az aktus rájössz h mit tettél,félsz h kur*ának fog nézni szal vegyél nagy levegőket,sóhajtozz sokat és vágj búval ba*zott képet, egészen addig még meg nem kérdezi h "mi a baj?"

mondj elsőre semmit, másodikra nagy nehezen nyögd ki h "ezt nem kellett volna" meg rizsázz valamit ha férjed mekkora tró*er!

Ezzel úgy gondolod h el van intézve, de a pasi már rég ribancnak néz, kb az elejétől:D

Most őszintén ki nem tart ringyónak egy ilyen nőt?

Persze ő ezt nem fogja kimondani, hanem csak meggyőz h nincs ebben semmi meg h jövőhéten is találkozhatnátok:D

Aztán így megy ez addig míg ki nem derül, aztán ha a férjed merne szólni valamit kend rá az egészet:D

2010. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezért ne hibáztasd magad. Ez genetikailag benne van minden emberben. Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak egy emberé legyünk. Az ember néha mást is megkiván a párján kivül. Ilyen esetben jól cselekedni nagyon nehéz, tapasztalatból tudom. Ha elnyomod magadban, lehet, hogy örökké bánni fogod, hogy elszalasztottad az alkalmat. Ha elhagyod érte a párod, akkor meg a párod fog hiányozni, ha elmúlik a fellángolás az új pasi iránt. Vagy az is rossz, ha két szék közül a padlóra esel. Te döntheted el csak! Én megcsaltam a páromat, ő semmit sem sejt. Azóta is együtt vagyunk, továbbra is nagyon szeretem őt. De ha nem tettem volna meg, most keservesen bánnám. Most a bűntudat gyötör. Te döntsd el, hogy hogy legyen.
2010. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

14:49

Ez most miért ringyóság? Egy nőnek nem lehetnek vágyai? Egy nő nem unhatja a párját? Egy nő nem kivánhat meg mást?

Mi is emberek vagyunk! Nem csak ti, pasik!

Ha egy nő "gyenge" lesz, az már olyan szörnyű bűn?

2010. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
sajnos ez a szitu velem is megtörtént. a barátnőm felrúgta a többéves kapcsolatunkat egy ilyen kalandért. most pár hónap után úgy veszem észre, hogy megbánta, nem látszik egyáltalán boldognak, lehet nem úgy alakult az újjal, ahogy tervezte. mindenesetre tönkretett engem és úgy tűnik saját magát is. megérte? és neked vajon megérné? nem lehet, hogy csak őszintén meg kellene beszélned a jelenlegivel, hogy milyen problémák vannak a kapcsolatotokban, mert valószínűleg vannak, különben eszedbe sem jutna mással kezdeni, nem kockáztatnád a biztosat egy bizonytalanért.
2010. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
32%

Azért ringyóság mert csak egy ringyónak van több pasija:D

De ebbe ne menjünk bele, mert nézőpont kérdése, meg egy nő soha nem fog olyat mondani magára h ribanc:D

Ha te lefeküdnél egy este 5 ismeretlen pasival úgy h barátod van tuti h nem tartanád magad ringyónak, se semminek,neked ez jár, még akkor is ha barátod van:D

De ha egy csaj lefeküdne csak egy pasival, aki jelen esetben a barátod, tuti a világ legnagyobb k*rvája lenne csak azért mert elszedte valaki pasiját:D

Mellesleg nem nekünk férfiaknak jár a szánk kezdetektől fogva h esküvőt szeretnénk meg örök hűséget fogadni a másiknak:D és akkor itt van ez a ribanc is:D

ő úgy van vele h inkább azt bánja h megcsalta a barátját mint sem azt h nem csalta meg:D

na hát komolyan az eszem megáll:D

sajnálom a barátját h ilyen nője van, meg h ilyeneken gondolkozik h most azt bánja h megcsalta vagy sem, ha igazán szeretné nem foglalkozna ilyenekkel h uhh ba*zdm*eg, úgy bánom h nem vettem le szájjal a zolit pedig mekkora király lett volna:D

Szánalmasak vagytok na, nincs mit ezen agyalni:D

2010. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nah, megint arra lyukadtunk ki, hogy a nő az mindig ringyó, a pasi meg azt tesz amit akar.
2010. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló történt velem is mint a 15:13-al. Nem baj azóta tudom hogy semmi értelme bízni a nőkben. Persze a pasikban se. Csak az ilyen "jajj tudom hogy nem szabad ilyenekre gondolnom, mégis mit tehetnék" álszent p*csákat nem bírom... Inkább mondd meg a pasidnak h unod már mint a szart, és már mennél máshoz. Így az ő idejét se pazarlod, nem is kell hazudoznod neki, és még a tükörbe is be tudsz majd nézni...


29/F

Zs.

2010. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

na végre valaki vágja h miről is magyarázok:D

érdekes azóta a kérdező se álszenteskedik itt:D

2010. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Azért nem "álszenteskedtem" eddig, mert nem voltam gépközelben. Nem mindenki ül reggeltől estig a net előtt.


Valószínüleg sejtettem, hogy lesznek ilyen válaszok is, miért ne lennének, már megtapasztaltam, hogy nagyon sokan előítéletekkel, gondolkodás nélkül azonnal másokat szidnak.


Fiúk! Ha ti ilyen sok negatív tapasztalatot gyűjtöttetek eddig a nőktől, nem gondolkodtatod el rajta, hogy vajon miért? Biztosan mindig a nők a hibásak? Nem lehet, hogy ugyanabba a hibába estetek amibe az egyik ismerősöm? Állandóan panaszkodik mindenkire, folyton csak azt hallom tőle, hogy minden férfi szemét és szélhámos és csak azt akarják. Nem győzöm neki mondani, hogy nem minden férfi ilyen, vannak jók is, csak meg kell találni. Azóta rájöttem, hogy nem is biztos, hogy a férfiak hibáztak mindig, hanem a lánynál is van egy kis ziccer. Nem lehet, hogy nálatok is ez a szitu? Nem veszitek észre, ha esetleg ti követitek el a hibát?

Hiszen erre bizonyíték az, ahogyan letámadtatok engem és még azt a másik lányt is. Nem is ismertek valakit, de szimplán csak az érzései miatt máris k..rvázzátok és rib@ncozzátok. Intelligens ember ilyet nem tesz.


Én csak megkérdeztem azoktól, akik már éreztek vonzalmat a párjuk mellett más férfi iránt is, hogy ők hogyan kűzdik ezt le. Én egy szóval sem mondtam, hogy le akarok vele feküdni, és nem is ismertek engem, én sohasem varrnám utána a pasim nyakába, hogy védjem magam. Én már eldöntöttem, hogy mit akarok. Itt van a párom, őt akarom, hiszen minden a fejben dől el. Csak örültem volna a tanácsoknak, hogyan lehet lekűzdeni az ilyen érzéseket. És igazatok van abban, hogy tényleg vágyom egy kis változatosságra és izgalomra ennyi év után, valszeg ezért érzek ilyeneket, de mint már mondtam, döntöttem.


Nem kavarok ezzel a férfival. Ő akart velem, de mindig visszautasítottam, közben viszont érzem amit érzek. Nem könnyű, elhihetitek. Nem csaltam meg a párom és nem is fogom soha, mégis bűntudatom van az érzéseim miatt.


Ti akik már ennyit csalódtatok a nőkben nem fogjátok ezt megérteni és átérezni soha, addig míg meg nem tapasztaljátok. Bele kellene egy kicsit gondolni abba, hogy MINDIG kettőn áll a vásár. Keressétek magatokban is a hibákat, ne csak a másikban. Van erre egy mondás: "másban a szálkát is, magában a gerendát sem".

2010. ápr. 28. 12:11
 30/32 anonim ***** válasza:
24%

Ne legyél már ennyire gyerekes... Ideje felébredned kislány. Mindent megtettem azért a nőért, menyasszonyom volt, szerettem tiszta szívemből. Soha nem bántottam meg és sokat tettem azért, hogy mindig jól érezze magát velem. Hálából csalt akivel tudott, beugrott pár nap alatt simán akárki ágyába csak mert unt...


És nem csak ő tette ezt, volt még rajta kívül más is aki "unatkozott" mellettem. Mindezidáig végig hű voltam mindegyikhez. Azóta megváltoztam, másképpen gondolkodom, és már már meghökkenek, hogy mennyire könnyű szinte bármelyik nőt az ágybavinni akár milyen is legyen a kapcsolata. Egyik legjobb barátom (aki történetesen nő) is megmondta: akárkit az ágyadba bújik, a kérdés csak a módszer hogy hogyan éred ezt el és az idő...


Szal légy oly kedves ne oktass ki engem a kapcsolatok mélységéről meg arról, hogy így meg úgy szereted... Elindultál a lejtőn... Nála lehet leküzdöd a dolgot, de majd jön a következő aki után csorgatod a nyálad. Miért? Mert az h megtetszett valaki azt jelenti hogy meguntad a mostanit. Előbb utóbb hidd el nekem, meg fogod csalni a barátod. És akkor ha van merszed visszajöhetsz ide és megkeresed ezt a topicot és beírhatod: igazad volt...


29/F

Zs.

2010. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!