Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derithetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetem ki, hogy megcsal e a párom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, és van egy gyerekünk. Nem bízom meg benne. Feltűnően sokat írkál a telefonján, elmegy itthonról, és órákig odavan. Ha kérdezem tőle hol volt, akkor jön a semmi közöm hozzá, és társai.. az éjszakában dolgozik, igy értelemszerűen sok csajjal találkozik. Engem gyanusitgat, hogy van valakim, pedig mindig itthon vagyok a babával, sehova nem megyünk el anélkül, hogy szólnék neki.

Szerinte én vagyok a hülye, hogy azt hiszem megcsal. Beszélgettünk már róla, azt mondta elmondaná. De biztos vagyok benne, hogy ez nem így van, mert mondtam neki, hogy ha megtudom elhagyom, és tudom, hogy fontos neki a kicsi, és nem akarja elveszíteni. Találtam már alapozó foltot az ingén, hajszálat a zokniján, éreztem női parfüm illatot, de mindent kimagyaráz.

Talán az még ide tartozhat, hogy szülés óta a szexuális életünk még nem teljesen jött rendbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi okokból, ő viszont védekezés nélkül akar együtt lenni, annyit tudok tenni, hogy a megszakításos módszert alkalmazzuk, de már ez se elég neki. Viszont en egyelőre nem akarok másik babát, ilyen bizonytalanságban meg főleg.

Hogy tudnék 100%ig megbizonyosodni abban, hogy igazam van e es tényleg félrelép vagy sem?



2016. okt. 29. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Hülyére vesz aranyom.

Jah,és szrba sem néz. Ne irigyellek,hogy egy ilyen tapló parasztot sikerült kifognod!

Ha neki ennyire fontos,hogy telibeküldjön egy nőt,mert máshogy nem jó,akkor elkezdenék aggódni,mikor jelentkezik be egy csaj,hogy terhes tőle.

2016. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Tegyük fel, hogy nem lép fére (amit te is tudsz, hogy nem igaz csak nem akarod elfogadni), akkor szerinted az korrekt, hogy otthagy egy kisbabával órákra és mikor megjön nem mondja meg hol volt? Figyi, ennek a kapcsolatnak lőttek, sajnálom. Gyanítom mindig is ilyen volt, ezért nem fogom fel minek kellett neked egy gyerek tőle. Ez a te hibád is.
2016. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megcsal. Egyertelmu. En kirugnam es keritenek magamnak egy masikat.

A " semmi kozod hozza " valasza az egesz kapcsolatotokat jellemzi: nincs mar kozotok egymashoz,csak o nem mer szakitani.

N

2016. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tisztel téged semmibe. Én a helyedbe elhagynám, mint a sicc. Tuti hazudozik, nem bir a farkával,csak neked gyáva elmondani,mert akkor bucsut inthetne az otthoni kényelemnek, kiszolgálásnak.

Probálj külön életet élni,ha tudsz külön szoba,és legyen megszabva mikor legyen a babával. Sajnos engem is átvert egy pasi mai napig fáj,min.2 nővel kavart mellettem,ugyhogy hiába volt jó vele, többé nem kell ilyen gerictelen hazudozo.

Bizalom nincs meg nálatok se, feleslegesen teszed tönkre magad, idegeskedsz h hol van és mit csinálhat. Ez gáz.

26l

2016. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

100 százalék h megcsal

főleg ha már ott a gyerek te 0-24ben vele vagy nem?

2016. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!