Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak en reagalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak en reagalok, kepzeld bele tul sokat?

Figyelt kérdés
Szoval nem is a sajat kapcsolatomrol van szo, de a ferjem öccseröl.A ferjemmel semmi gond unkompliziert nincsen friss házasok vagyunk, most külföldön van es minden este felhiv, beszelünk egy jot.Tegnap is ugyanaz törtent itt volt velem az öccse is eppen es amit ketten maguk közt beszeltek gondolatba ejtett.Szoval az öccse az egyik lanybaratnöjenek fog szivesseget tenni, 2 napra el kell, hogy utazzanak, hotelben fognak aludni.Az öccsenek tavkapcsolata van es nem tudtam semmit az ügyröl.A ferjem pedig mondott egy ilyet, hogy vigyel kondomot, es utana kijavitotta, mintha tomtomot vagyis a navigaciot akarta volna mondani.En ugy gondolom, hogy nem illik az öccse dolgaiba beleütnöm a dolgaidat es a ferjemnek sem mondtam semmit ezutan, de elgondolkodtattott, mert nem eppen szep dolog es ha a ferjem ilyet mondd, akkor öt sem ertem...Ti , hogyan reagalnatok a helyemben?

2016. nov. 1. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgepelesekert, a tablet automatikusan csinalja
2016. nov. 1. 08:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval a baratnöje nem tud a dologrol.
2016. nov. 1. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék,hogy biztos ilyen férfi mellett akarom-e leélni az életem.
2016. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna az biztos
2016. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen, hogy mi a gond? Az, hogy kondomot ajánlott az öccsének? Én is azt ajánlanék neki, mert egy hirtelen jött gyerek senkinek sem kell, főleg nem egy fiúnak. Én nő létemre ajánlanék neki ilyesmit, meg azt, hogy vigyázzon magára, mert mostanság nem a nőknek kell vigyázniuk, nehogy teherbe essenek, hanem a fiúknak, nehogy így fogják meg őket, akár akarnak házasságot, akár nem.
2016. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!