Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljük meg, legtöbbször ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljük meg, legtöbbször ez a válasz?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés, arról szól, hogy a kapcsolatban baj van a szexel. A válaszok zömében, tanácsként, hogy beszéljék meg.

Nem akarok tudatlanul meghalni, de ezt hogy? Kiülnek a teraszra és belekezdenek, tudod ekkor azt a mozdulatot, meg kéne még toldani 3 perccel. Mikor itt, meg itt simizel, az nem igazi és 2,5 centivel, jobbra fel lenne tényleg jó, vagy kéne ekkor, meg ekkor 20 fokkal balra dőlnöd, mert az a jó??

Mondhatom, mindent megbeszélünk, de ezt nem kell.

Mivel, szeretkezés közben, egy pillantás, mozdulat, érintés, egyértelműen jelzi, mit szeretne, mi lenne a másiknak jó. Ahol, meg kell kérni, figyeljen rám is, ott már rég rossz az egész. Az, minimum lenne, hogy a másiknak akarok örömet szerezni.

Másik, az tényleg igaz, hogy a nők megalázónak tartják, ha nekik kell kezdeményezni a szeretkezést? Miért? Egy kapcsolatban, két egyenrangú fél van. Mind ketten, kimutathatják igényeiket. Vagy ez csak a páromnak természetes nőként, hogy visz az ágyba és kész. Más nők elvárják, hogy döntően a párjuk kezdeményezzen?


2016. nov. 1. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehet beszélni azt is, csak teljesen rosszul állsz a témához, abszolúte nem nyitottan, hanem korlátoltan és előítéletesen. A normális emberek képesek megbeszélni.
2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első résszel nem értek egyet veled ("Mikor itt, meg itt simizel, az nem igazi és 2,5 centivel, jobbra fel lenne tényleg jó, vagy kéne ekkor, meg ekkor 20 fokkal balra dőlnöd, mert az a jó??)... Igen, ha a pasi nem találja el azt a pontot, akkor meglehet neki mutatni vagy közben mondani közben, h picit feljebb vagy lejjebb... Ebben mi a gáz? Semmi sem! Attól is kapcsolat egy kapcsolat ha mindenről lehet szégyenkezés nélkül beszélni részletesen...
2016. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, nyáron akár mi borozás közben a teraszon is szoktunk erről beszélni, h ki mit igényelne pluszban a szexben vagy mi izgatná :D Nekem az a fura, aki ezt "cikinek" tartja, h beszélni kell róla! Továbbá mindenkinek más a jó. Lehet egy nőnél/pasinál ez a jó, míg a másiknak az nem élvezet. Senki sem egyforma!
2016. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Visszafelé válaszolva:

Nem, inkább kezdeményezem a szexet, mert é vagyok a kapcsolatban a kisebb étvágyú. Így lényegébe inkább akkor van szex, ha én akarom.


Közel egy évig én is cikinek éreztem megmondani, hogy figyusz szívem most zümmög a méhem, bekukucskálhatnál a kaptáromban... mert úgy gondoltam, hogy az a páromnak tök kiábrándító lenne, ha én lennék a kezdeményező (igen, női magazinok, meg hülye sztereotípiák). De lövésem sem volt, hogy ez a páromnak bejön. És amikor erre rájöttem, onnantól nem volt bennem kétség és azóta is lelkesen csábítgatom, ha kedvem úgy tartja.


"Mivel, szeretkezés közben, egy pillantás, mozdulat, érintés, egyértelműen jelzi, mit szeretne, mi lenne a másiknak jó" Hát mi 7 éve gyűrjük a lepedőt egymással, de ami napig megesik, hogy bizony van, amikor félreolvassuk egymás jeleit. Nekünk annyi szerencsék volt, hogy mivel elsők voltunk egymásnak, nekem nehezen jött az orgazmus. Így a párommal kísérletezésbe kezdtünk, így én trénelve voltam arra, hogy folyton mondjam, hogy lejjebb, feljebb, gyorsabban, erősebben, finomabban... stb. Szóval nekünk szex közben ezeket elmondani nem ciki. Sőt, néha ha a szex kerül szóba, akkor elmondjuk a másiknak, hogy mi volt jó és mi lehetett volna jobb. Igen. Pl, hogyha lovagolok rajta és megtalálom a megfelelő szöget, akkor érzem, hogy jön az orgazmus. Csak sajnos neki is úgy a legjobb, és ő előbb elmegy. Úgyhogy kár, hogy még sosem értem így el.

Van, hogy rá vagy állva a másik rezdüléseire, de van, hogy ennyi nem elég. Ennél sokkal több kell. Ha eldöntitek a gátakat és tudtok kommunikálni a szexről, de még jobb ha szex közben, akkor azonnal lehet javítani a helyzeten és nemcsak imádkozni, hogy most fogja a jeleimet. Mert nekem is volt, hogy az összeránduló arcom jelentett orgazmust (amire azt hitte, hogy fájdalmaim vannak), de jelentett már valóban fájdalmat is.

2016. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félre értetek, nálunk sincs semmi tabu. Bármiről tudunk beszélni.

Annyi, nem kell róla, mert ha 2 centivel arrébb, akkor egy mozdulattal oda irányít. Vagy egy olyan mint itt említve, hogy lassabban, vagy gyorsabban, egy érintéssel, ujj lökéssel, vagy pillanatra meg fog, tudom, hogy gyorsít, lassít, mit is szeretne. Annyit akartam kihozni belőle, valaki nem figyel a másikra, reakcióira, akkor a beszélgetés után sem igazán fog figyelni a másik igényeire.

2016. nov. 1. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked most tulajdonképpen a kommunikációnak melyik fajtájával van gondod? Mert létezik a verbális és a nonverbális kommunikáció, de mindkettő ugyanúgy kommunikálás. Egyik szavakkal, másik gesztikulálással, mutogatással. Szóval részedről ez amolyan öngól, mert most mi különbség, h kimondjuk, h "2 centivel lejjebb" vagy mutogatjuk?! Ugyanaz a lényege, h informáljuk a másik személyt arról amiről szeretnénk... Szóval most nem teljesen értelek..Nem tök mindegy, h elmondom vagy rávezetem? Ugyanaz csak úgy elárulom :)
2016. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!