Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagyok, és az is akarok maradni - miért nem lehet ezt elfogadni? Folyton leszólnak, meg akarnak "téríteni"!

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, és szingli, igen. Nem, nem vagyok szerető - velem senki senkit nem fog megcsalni, nem teszek tönkre kapcsolatokat. Nem, nem szeretnék gyereket. Barátokat szeretnék, tanulni, dolgozni, utazni, olvasni, írni, kirándulni... Kinek mi köze hozzá? Miért zavar ez egyeseket?

2016. nov. 1. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

OKT= Országos Kék Túra

Túrázni hívott a 9-es válaszoló;)

Nem én vagyok a 9-es.

2016. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jaaa, köszönöm a dekódolást. :D
2016. nov. 2. 08:19
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Üdv a klubban ugyanez csak 27 F-ként.

Am azért mert nagyon sok az olyan aki nem az én nézetemet vallja az hülye és dögöljön meg c ember.


Egyszerűen irritáló számukra a másság és mivel agyilag képtelen megérteni h nem mindenki olyan mint ők ezért nyomják a rizsát.

Tudod mi a különbség a heterok és a bik melegek, aszexek.... között ?

Utobbi teljesen leszarja h te heteró vagy.

Gyermektelen is leszarja h neked van gyereked....stb


Sajna a magyar társadalom valahol nagyon lent van a másság elfogadása terén és a náci jobberek erre még rá is dobnának 100 lapáttal.


A legegyszerűbb védekezés az ha vállat vonsz, ha akármit mondasz már neked esnek a rinyával.

Úr isten te meleg vagy ?

Nem csak nem olyan mit te. Az SKH meg a magányügy itt valahogy egy nem létező kategória. A pofátlanság fogalma meg ismeretlen. Épp még csak a bankszámla adataimat nem kérték el.

2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, hogy a megoldás "kulcsa", hogy egyesek szerint mindenbe bele kell szólni, mindenre megjegyzést kell tenni, mindent minősíteni kell.
2016. nov. 2. 11:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel az urat, hogy amit csinál, kimeríti a zaklatás fogalmát, s NAGYON kellemetlenül érzed magad ezért a társaságába. Éppen ezért, NEM VÁGYSZ a társaságára. Esetleg gratulálhatsz a végén, hogy sikeresen elvadított még a barátságtól is.
2016. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!