Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal szeretjük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szeretjük egymást, viszont mindíg a fejembe van. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
1,5 évig eggyütt voltunk, 2 évig külön voltunk, én sokat félktékenykedtem, és nem birtam, hogy eggyire szétszedem magam ezzel és elhagytam, most 3 napja ujra összejöttünk, mindketten sokat változtunk, de jó ujra együtt, viszont ha nincs velem most se tudok nem rá gondolni, teljesen le vagyok lokkolva, és ebből mindig fura gondolatok születnek. Valami tapasztalat, magy esetleg megoldás? Előre köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 2. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatha ezt a 2 evet nem arra hasznaltad, hogy szerezz nemi onbizalmat es onbecsulest magadnak, akkor ez nem fog valtozni.
2016. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, köszönöm a vàlaszod!!!
2016. nov. 2. 09:19
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sajnos a problémád belülről fakad. Hiába a szeretett, ha te kevésnek, nem egyenlőnek érzed magad a pároddal. Ha a gond megmarad, akkor a kapcsolatotok megint meg fog halni. A szerelem nem elég. Helyre kell raknod magad, szembe kell nézni a problémáiddal. Miért érzed magad kevesebbnek? Miért nem értékeled magad? Ha elég őszinte tudsz lenni ezt megbeszélheted a pároddal.


Nekem is van egy raklapnyi komplexusom, de nem vagyok féltékeny a páromra, mert ő mindent elmond és én is mindent elmondhatok neki. Még azt is mennyire nyomi vagyok és bizonyos területeken mennyire alulfejlett.


Szóval addig kerülgeted a forró kását, míg rád nem búrul az egész. Nézz végre a probléma mélyére, mert elveszed magadtól a boldogtól jövőt. Nem elég egy férfit megszerezni, együtt maradni vele keményebb meló. De a komplexusaid szét fognak szedni. ki kell mondanod, szembe kell nézned vele.

2016. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, hogy ennyi időt szántál a válaszra, remélem simerűl másképp megélnem majd a mostani kapcsolatot, őszintén vágyom rá, hogy így legyen! 😊
2016. nov. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!