Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak, a tisztelet visszanyerhető?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt a párommal. A legtöbb dolog nagyon jól müködik, előre tervezünk és szeretjük egymást. Nála tényleg érzem azt, hogy szeret, az eddigiekkel ellentétben.

A bibi ami eléggé zavar, az az hogy úgy érzem nem tisztel eléggé, mint nőt, mint a szerelmét, amennyire kellene.

Nem vagyok elszállva magamtól, de azért úgy gondolom jobban meg kellene becsülnie. Mindent próbálok neki megadni, hogy jól érezze magát, kedveskedek, a kedvencét főzöm mikor jön hozzám, és mindenben ő az első nekem. Családközpontú is vagyok, szóval nekem a család az első, bármikor, és gyerekeket szeretnék majd, boldog kapcsolatot, semmi más extém, luxus vágyam nincs. Szóval soha nem lennék képes megcsalni őt, ami szerintem kivételes dolog a mai világban...

És nem tudom miért, lehet mert elkényelmeskedett, de többször beszél vissza nekem és sokszor bunkón is, szó szerint oltogat. Állitása szerint szeret bosszantani, mert tetszik neki mikor húzom az orrom, de kezdi túlzásba vinni. Minta nem tisztelne...

Elmondtam neki, hogy amiért vele vagyok nem azt jelenti, hogy mondhat és tehet bármit, nekem nagyon rossz,mikor azt látom,hogy nem becsül meg eléggé és nem vagyok igy boldog.

Erre láthatóan megijedt és elnézést kért, azt mondta megért és nem fog többet megbántani.


Ez olyan dolog, amit ki lehet vivni, visszaszerezhető szerintetek? 21L


2016. nov. 3. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tied legalabb megijedt,es elnezest kert.:) tan van remeny.

az enyem semmit nem csinalt csak folytatta.

azota ex lett belole.:)

2016. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Esetleg tudnal peldat mondani? Hogy milyen szintu dolgokra kell gondolni?


21/N

2016. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi viselkedést nem lehet "visszacsinálni",vagy elfelejteni...Ha velem viselkedne így valaki,valszeg nem tudnám elfelejteni neki sohasem...ÁTLÉPNI át tudnék a dolgon,de felejteni sohasem...
2016. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát pl mond olyan dolgokat, amiket az öregek szoktak egymásnak, mikor valami nem tetszik :)) pl egy baráti társaságból indultunk volna már haza mert reggel nagyon korán kellett kelnem, indultam, és mondtam hogy akkor mehetünk? S ő meg erre" várjál már asszony, még dumálok a barátommal"

Vagy kérdezek egy elég komoly dolgot és először mindig azt mondja, hogy mit kell te azt tudd, aztán röhög egyet-kettőt s elmondja.

Kb ilyesmik, nem jut több konkrét dolog az eszembe, de több 'oltogatása' is van...

2016. nov. 3. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltetlen a tiszteletlenseg formaja, hanem a baratod szimplan nem tud "viselkedni", barmilyen hulyen is hangzik ez. Es nem erzi, hogy amit mond az sok vagy keves-e. Esetleg nincsen a csaladjaban hasonlo minta? Apuka esetleg igy beszel?
2016. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy lánybarátommal állandóan oltogattuk meg nyírtuk egymást, ettől ezerszer jobban. Ha viccből mondja, akkor nem jelent semmit. Lehet azt hitte csak jó fej. Elmondtad neki, hogy nem oké, ha ezek után nem változtat, akkor jelent ez gondot.
2016. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát az apukája sem egy szépen beszélő emberke...

Kiváncsi vagyok,hogy változik-e valami miután megigérte, csak érdekelt,hogy amúgy az ilyesmi visszanyerhető, vagy hasonló a bizalomhoz,ami ha elveszik akkor annyi...?

2016. nov. 3. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyesmi.

Párom is szeret engem úgymond oltogatni magunk közt. Ő is ezt mondta, hogy azért mert szereti a reakciómat. Egy ideig és bizonyos szintig szeretem is ezt, de van hogy már túl sok és besokallok. Én is elmondtam ezt, hogy ez már sok nekem, nem tetszik és rosszul esik. Ő is rögtön visszavett. Szerintem ez nem tiszteletlenség, csak időnként elszáll vele a ló, nem hiszem hogy tudatos lenne. Ha visszavesz, akkor jó. Szerintem nem kell nagy feneket kerítened neki. 25/N

2016. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleinte is beszelt igy neha?
2016. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A volt barátom mindig az érzékeny pontjaimra tapintott, és azokkal "poénkodott", pedig én vevő vagyok a csipkelődős humorra és én magam is űzöm, de nem tudta, hol a határ.


Sajnos többször voltak szemét megjegyzései, mint ahányszor bókolt és kedveskedett. Dühből is tudott olyanokat mondani, amiket persze utólagos állítása szerint nem gondolt komolyan, de sajnos megmaradnak az ilyenek az emberben és ezek után már bízni sem tud annyira.


Szerintem adj most neki egy kis időt, figyeld meg, tényleg látsz-e változást, tud-e csiszolódni hozzád, ha pedig mégsem, akkor el kell gondolkoznod, passzoltok-e igazán, tekintettel van-e rád annyira, amennyire neked jól esik. De szurkolok, hogy minden oké legyen! :)


23/L

2016. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!