Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak, miért változtattam meg a fb jelszóm?

Figyelt kérdés
Régóta tudja már a jelszavam és én is az övét, de szerintem ő folyamatosan belépeget és olvasgatja az üzeneteimet, ami eddig még nem zavart, de mostanában kezd egyre idegesítőbb lenni. Ha most megváltoztatom, akkor tuti, hogy azt fogja gondolni, hogy valamit titkolok, esetleg valaki más van a háttérben. Szeretném megváltoztatni, de nem tudom, mit mondjak neki, hogy ne bántodjon meg. Egyébként szerintem nagyon rossz dolog volt ez a fb jelszó csere, legalább ott lehetne magánéletünk. Szerintetek?

2016. nov. 4. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmit. Változtasd meg, és szakítsatok.


Vagy döntsd el. Privát szférát, és magánéletet akarsz, egyedül, vagy társat magánélet nélkül. A kettő együtt nem megy.


Ha nincsenek titkaid, akkor nem zavar, ha meg zavar, akkor vannak titkaid. Ha titkolózol előtte, akkor nem vagy őszinte. A párkapcsolat alapja az őszinteség.


Feltételezem, hogy azért nézegeti sűrűbben, mer megrendült a bizalma. Ez az igazi probléma, amit te egy jelszó változtatással, és további játszmázással, hazudozással még tetézni akarsz.

Gondolod, hogy van ennek értelme? Sejted, hogy hova vezet ez...

2016. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De most akkor tényleg ne levelezzek egy barátnőmmel sem, mert az a norma, hogy felolvassa a pasijának?
2016. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

#12 Ettől még levelezhetsz vele, nyugottan.

Arról nem is beszélve, hogy a pasiját úgysem érdekli, és el is felejti. A pasiját/nőjét az embernek, csak a riválissal való levelezés érdekli. Ha a barátnő, egy másik nővel levelez, az nem számít. De ha egy barátnő, egy másik férfinak írogat, az igen.

2016. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor marad a magány és privát szféra, barátok nélkül. Ej, de szép az élet.
2016. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!