Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem esne rosszul ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul ha a párotok ilyet mondana?

Figyelt kérdés
Nem rég volt az esküvőnk és a férjem kijelentette hogy ő nem fogja hordani a karikagyűrűt mert idegesíti. Csak fontos alkalmakkor veszi majd fel vagy ha együtt megyünk valahová de a mindennapokban nem akarja hordani. Mondta hogy sose bírta a gyűrűket meg az ékszereket, sokszor még az óra is idegesíti és mindig leszedi magáról de azt azért hordja. Amúgy most voltunk étterembe kértem vegye fel mert rajtam is rajtam van a karikagyűrű és hogy néz ki hogy rajta semmi és felvette. Nem értem miért nem tudja megszokni mondjuk nem is akarja szerintem. Szerintetek veszekedjek emiatt vele? Nektek hogy esne ha nem hordaná a férjetek a karikagyűrűt ilyen indok miatt?
2016. nov. 5. 00:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt párom is ilyen volt, nem hordta az órát, amit tőlem kapott születésnapjára, mert egyszerűen feszélyezte az érzés, ha valami a csuklója köré fonódott. Tulajdonképpen szerintem pont, hogy kedves gesztus a párodtól, hogy van ez a bogara neki, de a te kedvedért mások előtt felveszi, hogy megmutassa, hogy egymáshoz tartoztok. Próbáld erről az oldalról megközelíteni. Ez neki szenvedés, de tudja, hogy neked fontos, hogy mit mutattok a külvilág felé, ezért megerőlteti magát, de reméli, hogy mikor kettesben vagytok, akkor nem kell feleslegesen megjátszása magát, mert te úgy is tisztában vagy azzal, hogy mit jelentesz neki, gyűrű nélkül is.
2016. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, akinek kényelmetlen. Ennyi.

Viszont egymás kiismerésén és az eltérő szokások, rigolyák megbeszélésén jóval esküvő előtt illett volna túlesni.

2016. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nyílván túlestünk de a karikagyűrű hordása valahogy nem szokott a kapcsolat elején felmerülni mint téma.
2016. nov. 5. 00:25
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

férfiak 90%-a nem hordja...


sajnos lehet nem is kellett volna pénzt költeni gyűrűre..de én azt mondom, fogadd el, hogy a párod nem szereti az ékszereket.Te hord nyugodtan.

2016. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ő szerette volna mindenképp és olyan lelkesen nézegette még amikor a szélességet is válsztottuk hogy milyen széles legyen a gyűrű az is érdekelte nem szeretett volna túl vastagot hanem inkább elegánsat. Mondta hogy minden fontos alkalomkor rajta lesz. Nekem csak az esik rosszul hogy a mindennapokban nem és elutasítja.
2016. nov. 5. 00:34
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem tipikusan a bolhából csinálsz elefántot. Inkább értékelned kellene, hogy annak ellenére, hogy nem szereti, kényelmetlen, a te kedvedért olyan helyre mégis csak felveszi.
2016. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tudom megszokni,úgyhogy nem is hordom.

Faterom sem hordta.Faterom haverjának meg szerelés közben beakadt a keze a gyűrű fent akadt és végül leszakította az ujját.

2016. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Úristen.


"Nem értem miért nem tudja megszokni mondjuk nem is akarja szerintem."


Te miért nem tudod megszokni, hogy ő rühelli a gyűrűt? Nem is nagyon akarod, ugye?


"Szerintetek veszekedjek emiatt vele?"


Szerinted lekeverjen neked egy pofont, ha hisztizel emiatt?


"Nektek hogy esne ha nem hordaná a férjetek a karikagyűrűt ilyen indok miatt?"


Azonnal öngyilkos lennék. De lehet, hogy a férjed helyében lennék öngyilkos, hogy egy ilyen hülye libát vettem el.

2016. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb problémátok a hazassagodban...

Igazabol kicsit önző vagy mert azért veszekszel vele mert az foglalkoztat mit mutattok kifele masok felé (pelda étterem). Nem k@rvára mind1 neked ha minden rendbe van köztetek és szeretitek egymást???

2016. nov. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én megérteném őt, mert hosszú évek alatt a családom egyedül a gyűrűviselésre nem tudott rávenni. (nálunk a nők szeretik ékszerezni magukat)


Szóval én teljesen megértem a párodat. Az ujjaimon én semmit nem bírok elviselni.

Szóval ha valaha is lenne karika gyűrűm, akkor valószínűleg a nyakláncsomra fűzném, és medálként hordanám. Irritál ha valami az ujjamon van.

2016. nov. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!