Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha sok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha sok fiú barátom van? 23L

Figyelt kérdés
Férfiak Titeket ez zavarna?Miért?
2016. nov. 5. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert a legtöbb nem csak ismerkedni akar.

Többre számít, hogy hatha átmegy kapcsolatba.

2016. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért zavarna egy kicsit, mert egyrészről lehet azt érezném, hogy egy vagyok a sok közül. Másrészről azért, mert nekem is vannak lánybarátaim, akikkel bármikor lefeküdnék, összejönnék. Szóval nem bíznék a csávókban. 23/F
2016. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
mert mint tudjuk nincs férfi nő barátság
2016. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom ez miért zavaró, nekem is sok fiú barátom, sőt többségükben inkább fiú barátaim vannak, velük jobban kijövök. Ez még nem jelenti azt, hogy megcsalnom a páromat, soha nem feküdtem le egy fiú BARÁTOMMAL sem, mert nem véletlen "csak" barát. Se csók, se semmi. A legjobb barátomnak is egy fiút mondanék és soha nem volt köztünk semmi és nem is lesz. Tehát igen is van fiú és lány között barátság, csak nem mindenkinél működik.

Én személy szerint biztosan nem jönnék össze olyan sráccal, akit ez zavar, mert senki kedvéért és hülye féltékenysége miatt nem fogom elhanyagolni és leépíteni a barátságokat. Aki ennyire nem képes bennem bízni, azzal semmi dolgom nincs.

2016. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

4-es. Értem, hogy mit mondasz, és van is benne igazság. Nekem is van olyan lánybarátom akivel soha semmi nem volt, nem is lesz, nem is akarnék. Viszont olyan is van, akivel örülnék ha lenne.

Egy kérdésem lenne. Hogy viszonyulnál hozzá, ha a barátodnak döntő többségben lánybarátai lennének?

2016. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Engem nem zavar, ha a nőt sem zavarja, hogy nekem női barátaim vannak, akikkel elmegyek szórakozni 2-3 napra.
2016. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
#5: Engem nem zavarna, ha többségében női barátai lennének, hisz ha ő is elfogadja, hogy nekem meg döntő többségben fiúk a barátaim, akkor én is elfogadom. Tudom, hogy ők csak a barátai, a barátnője viszont én vagyok. Csak mert valaki kapcsolatban van, lehetnek még ellenkező nemű barátai. A bizalom meg alapvető dolog egy kapcsolatban.
2016. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én azért nem szeretem ezt a műsort, mert

1.Millió ilyet láttam már, hogy hát neki csak barátok, utána meg az egyik csak beütötte.

2.Oké, hogy bizalom, de így azért nehezebb észrevenni, ha van valami.

2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Majd lassan felnőtök, és rá fogtok jönni hogy nem létezik férfi-nő barátság. (IGAZI barátságról beszélek! Nem csak ismerősi viszonyról és egyebekről.)
2016. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
#9: Köszi, 28 évesen (lassan 29) úgy gondolom, hogy felnőttem már és tapasztaltam jó néhány dolgot, és igen is létezik férfi és nő között barátság, IGAZ barátság! Saját bőrömön tapasztaltam/tapasztalom, úgy hogy köszi szépen a megjegyzést, de ez bizony nem igaz!
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!