Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban elunk mert kollegista. Pentek 16-tol vasarnap este 7-ig tudunk egyutt lenni.

Most kaptak az iskolajaban egy hetes szunetet. 0-24-ben velem akar lenni aminek nagyon orulok.. De!

Pentek reggeltol vasarnap 14-ig vele voltam, utwna haza mentem, majd vasarnap este 8kor talalkoztunk. Egyutt voltunk kedd 16ig, aztan haza mentem, mert jott egy rokon akit kethavonta egyszer lathatok. Neki ma inteznie kellett dolgokat de nem tudtam vele menni es azota haragszik. Ma este talalkozunk es egyutt leszunk vasarnapig, amikor vissza megy. O most alig szol hozzam telefonon, hogy en elvettem a kozosen toltott idot mert nem mentem vele. Jogos?

Szerintem attol meg hogy itthon van egy hetig nekem is lehet dolgom amit el kell inteznem...es igyis sokat vagyol vele. Ti hogy latjatok? Szerinte en nem szeretem.


2016. nov. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

ez komoly? beszélf emg vele, hogy van családod, rajta kívül a rokonaidra is kell időt szakítani.

ha ezt nem érti meg, akkor lépj le most, mert a kövi azlesz hogty bezár a pincébe, és rajtakívül senkit sem látsz többé

2016. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első kapcsolata az illetőnek? Mert ez általában akkor szokott jellemző lenni, sajnos hibáiból tanul az ember, idővel fejlődni fog.


Ha már őszi szünet, akkor gondolom egyetem, de ha tippelnem kéne húszhoz gondolom közelebb vagytok mint 30-hoz. Igen sajnos ez is jellemző tud lenni ebben a korban, kisajátítana magának szíve szerint.


Első válaszadó eltúlozza, vagy elviccelődik, de ez tényleg olykor zavaró lehet a másik félnek, azaz jelen esetben most neked. Azt értse meg, hogy ne akarjon megfolytatni és számon kérni mert így elfog veszíteni hosszútávon.

2016. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos a kiakadása. Kicsit túlzásba esett.
2016. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!