Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűrűt akar, nem házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt akar, nem házasság céljából. Mi a véleményetek a story-ról?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk fél éve együtt, Ő (!!!) régebben is mondta hogy gyűrűt vesz nekem. Meglepődtem ugyan akkor is, de nem agyaltam rajta ,és tegnap este azt mondta: vegyünk egymásnak gyűrűt!! :O :D

Persze nem a házasságra gondol, tudom, hisz fiatalok vagyunk, de egy jelkép lenne, hogy összetartozunk, komolyan gondoljuk. Jelképnek megfelelne az ezüst??

Nagyon jó a kapcsolatunk, rám mer bízni bármit (ruhavásárlás, bevásárlás, időpontkérés, takarítás stb.) Persze fordítva is megvan a dolog :) Szeretjük egymást. Nem mondom ,hogy nincs nézeteltérés (szerintem minden kapcsolatban van néha), de ez nagyon ritka, és mindig megbeszéljük személyesen, higgadtan, belátjuk ha baklövést követtünk el.

A barátom annak ellenére hogy nincs 'ráírva' romantikus és én is :)

Szeretjük meglepni egymást, és mivel ugye nem akarok valami nagyon csicsás gyűrűt, hanem egy kicsit vagányabbat, mert hát csak fiú :D, egy vékonyabb ezüstre gondoltam amibe esetleg van fekete kő. Szerintetek? Milyen fiús gyűrűt tudnátok még ajánlani?


Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!!!!!


2010. ápr. 28. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akit annak idején elkísértem gyűrűt venni, ő csak magának akart egy szép ezüstgyűrűt. Olyat vett, amiben volt egy forgó berakás. Nem is tudom leírni. Szóval van az alapgyűrű, és azon van egy másik karika, ami forog. És ilyen bástyaminta... szóval _T_T_T_T_T ilyesmi, az nagyon szép volt.
2010. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a pillangós gyűrű! :)
2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szija.mi is így voltunk,csak mi egy évesre vettük egymásnak (köv hónapba szakítottunk:\)

mi úgy gravíroztattuk bele a monogramunkat:)

2010. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


ennek en is orulnek :)

2010. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a ballagásomra kaptam a szüleimtől egy gyűrűt, azt mondták, tervezzem meg magamnak, ha van kedvem, és akkor azt megcsináltatjuk. Ha van kedved, szerintem te is megtervezhetsz a párodnak egy gyűrűt, biztos nagyon tetszene neki, ráadásul biztos nem lenne belőle még egy senki másnak. Nem annyira drága készíttetni, mondjuk ezt helye is válogatja, előtte lehet nem árt körbekérdezősködni.
2010. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat :)

rákérdeztem a két egyformára nála és azt mondta hogy MÉG (kihangsúlyozta:D) nem akar olyat!!

szerintem körülnézek alaposan egy-két üzletbe ahol tudom hogy elég egyediek vannak:)

2010. ápr. 28. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!