Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsék jól, ha szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsék jól, ha szeretem? Hullámvölgy ez, vagy ennek már vége kéne lennie?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt. Hirtelen, nagy szerelem volt, tele vitákkal, féltékenységgel. Nagyon szeretem, egy nagy beszélgetés után arra jutottunk, hogy mindketten sokat hibáztunk, de megpróbáljuk újra. Most már az összeköltözés is szóba jött. Ő nagyon szeret, gyereket tervez velem, de én gyakran elbizonytalanodom. Nagyon sokszor megfordul bennem, hogy bár nagyon fájna, de szakítanom kéne. Nem tudom elképzelni, hogy jól kijönnénk együtt. Néha úgy érzem, hogy imádom, néha meg jobb egyedül. Nagyon megviselte a kapcsolatot ez a sok nézeteltérés, benne kialakult a bizalmatlanság felém, amit nem tudom, hogy kezeljek. Mindent megtiltana, ellenőrizne. De én nem akarok így élni, hogy mindig magyarázkodnom kell.
2016. nov. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

En is igy ereztem. Masfel evig utan veget vetettem neki.

hat nem tudom...de ha folyton bizonytalankodsz,hogy inkabb vele vagy nelkule,akkor ennek elobb utobb vege is lesz.

talan menjetek el uj helyre par napra kettesben.

ambar nalam ez is csak azt erositette,hogy nem birok vele maradni

:)

2016. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak az értelme nagyjából a nullához konvergál.
2016. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek már rég vége kellett volna lennie.
2016. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Bizalmatlanság, sok veszekedés, mindent megtiltana és ellenőrizne.

Ezek közül szerinted melyik az alapköve egy jó kapcsolatnak?

Szerintem egyik se. És te is érzed azt, hogy szakítanod kellene. Tedd meg. Az összeköltözéssel ezek a problémák csak még mélyebbek lesznek, és szabályosan be fog zárni a 4 fal közé.

2016. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!