Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már kényszerkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már kényszerkapcsolatban valamikor? Mármint, hogy nem akartátok különösebben, de mégis belementetek. Miért tettétek? Mi történt benne?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
11. mi alapján mondasz ítéletet?
2016. nov. 7. 17:14
 12/15 A kérdező kommentje:
A 10-es re gondoltam:) de tényleg érdekel
2016. nov. 7. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

A 10-es válaszoló az alapján mond ítéletet, hogy valószínűleg soha nem volt olyan helyzetben, hogy ne legyen hová mennie es nem tudja mi az, ha az embert a saját anyja nyomorítja meg gyerekkortól pszichésen és fizikálisan.. biztos keres havi szinten annyi pénzt, hogy nevetve kifizessen magának mondjuk egy albérletet, és legyen pénze kajára is, valamint nincs hitele sem és nincs rákényszerülve, hogy másoktól függjön...

Általában azok szoktak így megnyilvánulni, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen egy valóban kényszerhelyzet.... :) kívánom neki tapasztalja meg !!

2016. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ha nem is tud erről akkor is annyit tudhatna annyit, hogy nem mondunk ilyen sarkos dolgokat
2016. nov. 7. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
nem voltam szerelmes és nem is vonzott annyira, de nagyon unatkoztam és magányos voltam, ő meg érdeklődött. 18 éves voltam, mai fejjel tuti nem mennék már bele ilyesmibe.
2016. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!