Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg a barátnőm amikor szembesítem a saját viselkedésével?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kibukott rajtam a negatív nyomás és a barátnőm fogta magát és megsértődött olyan szinten hogy még félre is vonult.Nem bírtam tovább és elegem lett abból hogy folyamatosan az önbecsülésemet próbálja aláásni.

Ma annyit tudattam vele hogy engem nem zavar ha ő akar irányítani ha azt egyenlő felek módján teszi a másik felett való uralkodás nélkül.

Persze ő egyből azt mondta hogy nem akar uralkodni felettem.


2016. nov. 8. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel próbálja aláásni az önbecsülésed pl?

Kicsit konkrétabban leírhatnád a szitut.

2016. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosíts kérlek!
2016. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

'Kibukott rajtam a negativ nyomas'

Ez megis mit jelent? Mert az en ertelmezesemben azt, hogy ideges voltal es rajta vezetted le a duhod, paraszt voltal. Akkor meg jogosan sertodott meg es ne ot szembesitsd a hibaival, hanem magadat

2016. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ideges lehet.Az hogy ha az embert folyamatosan sértegetik mert a nő saját hibájából nem ugy alakulnak a dolgok és most vettem észre egyértelműen hogy az helyett hogy kimondaná ráutalóan játszmázik pl; Ha pihenni akarok akkor azt mondom nem pedig lerázom ürüggyel az embert. Néha behúz a csőbe így és utána még neki áll feljebb na én ezt tettem szóvá neki.
2016. nov. 9. 04:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez még mindig nem túl konkrét,a leírtak alapján még mindig nem értem mi bajod a barátnőddel.
2016. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!