Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom exéhez képest nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exéhez képest nem vagyok elég jó és ezt érezteti velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok a nyomába érni az első szerelmének. Ő a tökéletes és azt szeretné h pont olyan legyek mint ő. Külsőre hasonlítunk is. Egyik gyerekori haverja szerint, viszont személyiségre full ellentétesek vagyunk. Ő mégis reménykedik hogy "felnövök a lányhoz". Tudom hogy el kell őt hagynom. Más javaslatotok nincs?

2016. nov. 9. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7# hol olvasol ilyet te nagyon okos.
2016. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

és ha az exe olyan tökéletes volt,akkor hol van most? miért nincsenek együtt?

én hagynám amúgy a fenébe a helyedben. maradjon egyedül és sírjon az exe után. nem érdemel nőt addig,amíg nem tudja értékelni,csak kesereg az ex után.

tényleg lépj szerintem, ha ilyet mond nem szeret igazán és kb biztos,hogy ha lenne lehetősége lelépne az exével. de gondolom a csaj szakított vele és már nem akar tőle semmit,ezért van veled.

ne alázd meg magad ennyire,keress olyat aki értékel

2016. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Más javaslat? Milyen más javaslat? A drága párod teljesen semmibe vesz, pótléknak használ, formálni akar az exe képére, ezt nyugodtan a képedbe is vágja, erre te még gondolkozol, mi mást tehetnél? Élvezed, hogy megaláz vagy mi??

Egyértelmű, hogy össze se kellett volna vele jönnöd, de legalábbis kipenderítened az első ilyen kommentje után. Menjen sírni az ex után, te meg kaparj össze némi önbecsülést, különben pont egy ilyen tirpákot fogsz ki legközelebb is.

2016. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!