Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasi szeret bele egy foglalt lányba, akkor itt azt a tanácsot adják neki, hogy próbálkozzon, de ha egy lány akar egy foglalt pasit, akkor mindenki azt irja neki, hogy ne legyen k. és ne tegyen tönkre egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vajon mitől más az, hogy ha egy pasi szeretné a lányt elvenni a barátjától, avagy esetleg mitől rosszabb az, ha egy kapcsolat már nem működik, és egy másik lány is szereti azt a pasit, aki inkább őt választaná?

Most teljesen mindegy, hogy rám vonatkozik-e valamelyik eset, csak azért irtam ki a kérdést, mert itt sok ilyenbe belebotlik az ember, és elég feltűnő a válaszok különbözősége, attól függően, hogy nő vagy férfi teszi fel az adott kérdést.

Férfiak esetében vajon miért tolerálják jobban, sőt még biztatják is őket, a nők pedig miért vannak lerib...cozva rögtön? Lényegét tekintve ugyanaz a helyzet mindkét esetben...


2016. nov. 9. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Na ez engem is érdekelne. Mert én kiírtam ide egy kérdést,hogy hogy csábítsak el egy nős pasit,egyből én voltam a ribi.

Utána meg jön egy férfi kiírja,hogy jaj milyen jól le.pott egy családos anyuka ,mit tegyek. Jönnek a válaszok szerezd meg. Erről csak ennyit. A nőt mwg lehordják mindenféle ribinek,a pasi meg hű de nagy király.

2016. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Mert a nő csalása sokkal nagyobb horderejűnek számít már jó pár száz éve. A társadalom sokkal bírálóbb a nőkkel szemben ebben a kérdésben. Lásd régen városok főterén pellengérre állítás , k keleten megkövezés, Skarlát betű stb.

Amúgy itt is egy srác írta nemrég, hogy házas nővel jár, és a nő nem tud dönteni a férj és ő közötte, itt kért tanácsot, arra hogy érdemes e várnia rá még vagy hagyja ott.

Természetesen az ő szerepét senki sem firtatta a történetben, inkább sajnálatot ébresztett, hogy ő az aki meg van vezetve a telhetetlen és alattomos nőjétől.

Ce' la vie

2016. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hmm, de ha az utóbbi történetben forditott lenne a felállás,ha egy lány járna nős pasival, akkor már régen hetet-havat összehordtak volna rá, ő lenne a legutolsó k... a földön, aki szétszed egy családot...mig ha pasi jár férjes nővel, természetesen ott is a nő a gonosz....kezdek egyetérteni a legelső válaszolóval, hogy ide nagyrészt megkeseredett magányos férfiak, ill. véleményem szerint nők is irnak, akiknek savanyú a szőlő, és a frusztrációjukat itt vezetik le! (természetesen tisztelet a kivételnek, pl. akik ide is normálisan nyilvánitottak véleményt)
2016. nov. 10. 08:40
 14/18 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...NE FOGLALKOZZ AZ IDE ÍRÓK "VÉLEMÉNYEIVEL",mert itt a törzsközönség jórésze egy emberileg nulla,szánalmas,és MINDEN NORMÁLIS EMBERT zsigerböl gyűlölő lúzerek gyülekezete...Szóval ha tanácsokra vágyol,akkor vagy ne itt keress tanácsokat,vagy ALAPOSAN NÉZD MEG,hogy kinek-minek a véleményére adol...(És még egy jó tanács:OLYANOKNAK A VÉLEMÉNYÉRE,akik még annyira sem képesek,hogy legalább egy NICKNÉV fejléce alá írják a meglátásaikat,amúgyse adjál soha semmit sem...Mondjuk ezen a portálon az üzemeltetés engedélyezi sajnos az azonosító nélküli írkálást,de JELLEMES ember akkoris csak azonosítónév birtokában írja le a meglátásait MINDIG...Szóval szelektálj mindig a válaszolók írásai között...Ezen a portálon ez az ALAP...A százalékokkal meg ne is foglalkozzál sohasem,mert a szavazás itt mindig pofára megy,és szinte soha semmi realitása nincs...)
2016. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Hű...Visszaolvastam az előbb a saját hsz-emet,és hirtelen még én magam is elképedtem a saját magam álltal írt dolgok kétségtelen igazságán...Hogy eddig én mindebbe hogy is nem gondoltam bele? Éshát jött ugye rögtön a következő gondolat, egyböl:Dehát ha meg ÍGY ÁLL A HELYZET ezen a portálon,hát akkor ÉN mit is keresek itt? Meg minek fárasztom magam nap mint nap tanácsadással,elmebetegekkel való vitatkozásokkal,mocsok,aljas,embernek nemis nevezhető virtuális szemétládák napi szintü mocskolódásaival,köpködéseivel? Hát nincs nekem ennél jobb dolgom? Nincs a fenét...Szóval arra jutottam,hogy kb.3 éves ittlétem alatt,én MEGADTAM MINDENKINEK a lehetőséget arra,hogy elolvassa a mondandóimat,tanuljon az álltalam írtakbol,elérhetőséget cseréljen velem az,aki akart,és aki szimpinek talált,szóval azt hiszem hogy a magam részéröl megtettem mindent amit tudtam egy ilyen portálon...A számomra szimpatikus embereket innen mind el tudom érni más,privát felületeken is,a megmaradt szemétre meg már nem vagyok kíváncsi...Szóval akkor a sors úgy hozta,hogy véletlenül pont erre a kérdésre írjam a "búcsúlevelemet" a portáltol,a modik majd eldöntik,hogy meghagyják-e avagy törlik,engem már nem érdekel a döntésük,mivel nemsokára törlöm az azonosítómat innen,és agyő egyszer és mindenkorra ennek a portálnak a részemröl...Köszönet mindenkinek,aki a csaholókórus állandó üvöltése ellenére is zöld kezet nyomott a hsz-eimre,ismeretlenül is köszönetet mondok nekik most mégegyszer ezért...További szépeket nekik ezen a portálon...Sziasztok...
2016. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Titusztitusz ***** válasza:
A csudába...Végignéztem ezt az oldalt az előbb,de sehogysem találom az "azonosító törlése" lehetőséget...Nem tudja valaki,hogy miként tudja magát innen törölni a felhasználó?
2016. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Köszönet az illetőnek,aki megírta az előbb privin,hogy mit kell tennem az azonosítóm törlése érdekében...(Mélt küldeni a portálra,kérvényezni a törlést,stb,stb...)Hát ez kicsit túl bonyolultan hangzik a számomra,úgyhogy arra jutottam aztán,hogy nem kérem az azonosító törlését, meghagyok mindent úgy ahogy van,viszont soha többé nem nézek fel ettöl a naptol a portálra...(Max.esetleg néhány havonta majd a privimre ha ki nem megy a fejemböl majd időnként,aztán ennyi...)Mégegyszer akkor további szépeket az arra érdemeseknek...Sziasztok...
2016. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bizalmat, hogy pont az én kérdésem alatt irtad meg a búcsúüzenetedet :) (még akkor is ha ezt már nem olvasod el)
2016. nov. 11. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!