Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megsértődött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megsértődött? Szerintetek az én hibám?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónpja járunk együtt. Én 22 éves vagyok, ő 24. A szüleim nem tudnak róla, hogy járunk, elsősorban azért mert amikor megemlítettem nekik a srácot, rögtön arról kezdtek el beszélni, hogy milyen h*lye, meg hogy nincs pénze, nem méltó hozzám, stb. Szóval egyik este úgy volt, hogy éjszakára a szüleim nem jönnek haza, ezért áthívtam a barátomat. Már eléggé felforrósodott a levegő, rajtam már nem volt felső és rajta sem, szóval elég redesen egymásba gabalyodtunk. És ekkor kezdődött el az, hogy a szüleim öt percenként telefonáltak, hogy minden rendben-e otthon, az ötödik ilyen után már modtam hogy ne hívjanak többször, nem érek rá. Fél óra múlva kopogást hallottam, kinéztem az ablakon és láttam, hogy hazajöttek. Szegény srácot a hátso erkélyen keresztül kellett kiengednem, a szüleim meg elöl jöttek be miután kinyitottam a kulcsra zárt ajtót, így nem vették észre.Azóta hiába hívom a barátomat nem veszi fel, írok neki és csak tőmondatokban válaszol. Szerintetek mit tegyek? Az én hibám?

2016. nov. 9. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ...

az én szüleim nem dobálóznak olyanokkal, hogy amíg ők tartanak el, addig ők mondanak meg mindent. húgomnak voltak olyan fiújai, akik anyának enyhén szólva nem tetszettek. persze megjegyezte, de nem zsarolta és fenyegette. tehát ilyen helyzetben, ha a te szüleid se parasztok, akkor a te hibád. fel kellett volna vállalnod, nem elbújtatni...

ha a másik eset igaz rád, akkor meg a te döntésed, hogy melyik a fontosabb neked...

2016. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, azért a pakliban az is benne van, hogy a srác ennyit látott a történetben. Csak dugni akart. Nem jött össze, nem erőlködik tovább.
2016. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!