Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit keresnek a nők a férfiakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Mit keresnek a nők a férfiakban? Mitől férfi a férfi? Milyen tulajdonságokkal kell hogy rendelkezzenek?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságok érdekelnének, és az, hogy pl egy visszahúzódó, romantikus, kedves srác, bejönne e manapság a mai lányoknak.

29/F


2016. nov. 9. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%

Más, amit mondanak és más, amit ténylegesen keresnek. Ha arra vagy kíváncsi, hogy ténylegesen mit keresnek a nők egy férfiban, akkor ne a nőket kérdezd. Azt fogják mondani, amit jó hallani. Olyan a helyzet, mint amikor egy gyerektől megkérdezik a szülők, hogy tanult e, amikor 1-es lett a dolgozata. Természetesen előfogja adni, hogy egész délután kőkeményen tanult, csak a tanár pikkelt rá.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy mit akarnak ténylegesen a nők a férfiaktól, akkor sikeres férfiakat kérdezz. Teljesen mást fognak mondani, mint a nők, de nekik legalább lesz mivel alátámasztani az állításaikat.

Pl. kevés nőnél hallod azt elsőként, hogy a férfi legyen magasabb. Felmérések szerint viszont ez az elsődleges elvárás, ami még a megbízhatóságot is üti.


#9: Akkor egy emberi csodát vittél véghez! Csak mert mindenki hazudik.

2016. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mond, vagy úgy mondja, hogy neki jó legyen, az én esetemből kiindulva, alá tudom azt támasztani, hogy volt hogy tényleg tanultam, és tényleg azért kaptam 1-est, mert a tanárnő pikkelt rám, szóval, vannak esetek amikor az igazat mondják, csak már azért sem hiszik el, mert ritka dolog manapság az őszinteség, inkább csak felszínesség van., az senkit nem érdekel, hogy ki és miért olyan amilyen, csak hallgatnak a másikra, a médiára, és sorolhatnám még hogy mire, és inkább azoknak hisznek, mintsem megkérdezzék a valódiságát. A másik, és most tisztelet a kivételnek, és itt hallottam róla, (mindaddig ártatlan valaki, amíg a bűnössége be nem bizonyosodik) szóval, nem ítélhetünk el senkit, amíg nem ismerjük eléggé, na szóval, a másik, a csomagolás, levetítve egy kis abc-re, azt veszem észre, hogy az emberek zöme, nem nézi a tartalmat, csupán a csomagolást nézi, az hogy mit vesz konkrétan szart nem ér, csak hogy csicsás a doboz, és mindenkinek csak azon akad meg a szeme, ugyanez van az emberekkel is, nincs különbség, pl ott vannak a kelyhek, a grálok, mindenki azt hiszi, hogy a legfényesebb és legszebb kehelytől kap erőt, pedig már akkoriban is tudták, hogy korántsem minden a külső, aki szép, vonzó, gyönyörű, vagy kidolgozott felső testű, kocka has stb... esetében ritkán tartanak ki a párjuk mellett, mert hát... a csomagolás. mindig van új, és újabb, sajnos tapasztalat, nem egy jócsaj, és body builder ismerősöm van, akik ebben a szellemben élnek, szóval, ha változtatnánk egy kicsit az érték renden, és nem követnénk minden hülyeséget, jobb lenne a világ. lehet eltértem a kérdés tárgyától, bocsi. :)
2016. nov. 9. 21:55
 13/20 anonim ***** válasza:

Külső: ne legyen ápolatlan, kb. úgy ennyi. A párom alacsonyabb nálam, nem zöld szemű (na, jó, ha úgy esik a fény, akkor de), a haja is kevés, ráadásul se kockahasa, se bmw-je, mégis szeretem.


Belső: határozott, vicces (de amikor kell, lehessen komolyan beszélni vele), legyenek céljai (nem villa meg ferrari), tudjunk miről beszélgetni (előny, hogy utálom a "csajos" témákat), lehessen vele nevetni, sokat...

Pluszpont, ha az ágyban szenvedélyes (az exem katasztrofálisan béna és "berögzött" volt) - és nem kell 20+-os farkának lenni, mielőtt valaki ideböfögné

2016. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, most 27 éves nő.


Ha tíz évvel ezelőtt kérdezel: magas (legalább 180cm), zöldes szem, félhosszú, hullámos barna-fekete haj, és izmos (nem kigyúrt, csak sportos).

Akkor el sem tudtam volna képzelni, hogy a választottamra ráverek 4 centit.

2016. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%
Pénzt, kellően nagy, üzembiztos szerszámot. A többi meg már, ezekből kővetkezik, és/vagy megvehető.
2016. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Külső: nincs különösebb ideálom, csak vonzódjak hozzá az a lényeg. Most egyébként egy tőlem 1-2 centivel alacsonyabn sráccal vagyok, pedig korábban nem gondoltam volna, hogy tudok ígyis vonzódni valakihez, de benne is megfogott valami.

Az egyik legfontosabb számomra a szex, és ezt nem fogom tagadni. Annak működnie kell közöttünk, és ebbe mindkettőnknek bele kell adnunk magunkat, nyíltan kell róla beszélni.

Ahhoz, hogy komoly kapcsolatot el tudjak vele képzelni elengedhetetlen, hogy jól tudjunk egymással kommunikálni, mindketten érdeklődjünk a másik iránt. Tudjunk hülyéskedni is, de komoly programokat is szervezzünk. Otthonülős napokat és bulizós estéket is szervezzünk. Tehát legyünk változatosak, tegyünk mindketten a kapcsolatunkért, néha lepjük meg egy-egy kesves üzenettel, szép szóval, valami aprósággal a másikat. Tudjunk beszélni a problémákról, és ne meneküljön el, ha szóbahozok egyet, illetve, ha ő jegyez meg valamit, akkor én is szeretnék változtatni, vagy megérteni az álláspontját. Szeretek romantikázni, de nem muszáj, hogy állandóan azt csináljuk, de azért tudja, hogy szükségem van rá és néha ő is igényelje.

De persze a legfontosabb az őszinte szeretet, mert anélkül az egész nem ér semmit.

2016. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha feltennéd a kérdést, hogy a férfiak mit keresnek a nőkben, akkor arra lehetne általános érvényű választ adni?

Nem.

A PUA-s bullshittel szemben erre nincs általános recept, vannak persze sémák és kategóriák, de ezek sem érvényesek minden nőre.


Lehetsz gazdag, izmos, nagypofájú nagymenő, az is csak a nők egy adott csoportjának jön be. Egy elég jelentős számú csoportnak, az kétségtelen, valószínűleg ők a többség, de van a nőknek olyan csoportja, aki bottal se piszkálná meg az ilyeneket.


Lehetsz visszafogott, romantikus, intelligens, rendes srác, lesz a nőknek egy olyan csoportja, akinek az ilyen faszi az ideálja, meg lesz a nőknek olyan csoportja, akik az ilyet bottal se piszkálnák meg.


Lehetsz elborult művészlélek, és akkor is lesz a nőknek egy olyan csoportja, akik odalesznek érted, meg lesz a nőknek olyan csoportja, akik bottal se piszkálnának meg.


Stbstb.


Csak egy példa:

Én egy szakadt, lázadó, kicsit öntörvényű, kicsit antiszociális rokker csávó vagyok. Van viszont egy olyan haverom, aki meg a tipikus mai divatos csávó, menő ruhák, menő szórakozóhelyek, menő kocsi, stb.

Tűz és víz vagyunk. És mégis, mindkettőnknek vannak bőven lehetőségei a csajok terén.

Csak teljesen más típusú nők. Azok a nők, akik tőlem odáig vannak, a haveromat annyival elintézik, hogy "egy rossz b-zi", azok a nők, akik meg a haveromért vannak oda, engem intéznek el annyival, hogy "igénytelen tuskó".


Ez ilyen.


Neked kell tudnod, hogy mit akarsz.

Ha minél több fullos nő megdugása a célod, akkor érdemes a gazdag izmos audis nagymenő szerepet felvenned, csak hát az a helyzet, hogy ha a jellemed élesen eltér ettől, akkor a végeredmény igencsak nevetséges lesz, ismerek olyan tagokat, akik csak eljátsszák a menőgyereket, de annyira lejön róluk, hogy nem ilyenek, hogy a fullos diszkóribik nem állnak velük szóba, mert látják rajtuk, hogy mi a szitu, ugyanakkor a visszafogottabb, kedvesebb, normálisabb lányok sem állnak velük szóba, mert őket is taszítja a megjátszás.


Én azt mondom, hogy a legfontosabb az önazonosság és a hitelesség, tudd, hogy te ki vagy, és ne akarj más lenni, és akkor tuti, hogy megtalálnak azok a nők, akikkel egymáshoz valók vagytok.

2016. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :) a válaszhoz nem jutottam sokkal közelebb, de már pár dolog világos. :) Mindenki más, és hiába tartozik akármilyen csoporthoz, mégis egyedi, nem tudom miért, de egy olyan lányhoz vonzódok, kötődök, aki teljesen más világba született, és él, teljesen más közeg, tudja mit akar, önbizalma akad bőven, céltudatos, erős (érzelmileg), tisztelem is ezért, sőt, le a kalappal előtte, és a hozzá hasonló nők előtt, de elfelejtenek érezni, átérezni, Nekem bejön mindkét változat, a gyengéd, romantikus, aranyos, kedves lány, és az erős, határozott, talpra esett lány is, és ebből is fakadt a kérdés, hogy pl érdemes-e egy lány miatt változtatni, mert nagyon szeretem azt a lányt, persze, nem tudja kifejezni az érzéseit, sőt, kerüli ezt a fajta témát, de hogy mégis, van értelme miatta változtatni, avagy sem? am egyébként is rám férne egy alapos változtatás, mert így sokszor gyötrelmes az egész, szeretnék már szeretve lenni, de így sose fogom megtapasztalni. és lételemem az érzés, érzelem, szerelem, szeretet. Csak ezekből van hiány.
2016. nov. 14. 00:45
 19/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miből gondolod, hogy elfelejt érezni?

Nem hinném, hogy belelátsz az életébe vagy a lelkébe. Attól, hogy előtted nem érzelgősködik, még nem biztos, hogy belül sem érez semmit. Tapasztalatból mondom. Vannak olyan emberek akik ilyenek, akiknek így jó. Én sem érzek semmi késztetést arra, hogy mások előtt érzelmes legyek, de otthon és belül semmi gondom vele, persze valóban igaz, hogy ezek az érzések sosem irányítanak. Vagy esetleg csak pont te nem vagy neki olyan fontos, hogy érzelmes legyen veled. Szóval nem kéne ítélkezni.

2016. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezek. :) nem szoktam, van nekem is bőven hibám, de ha valaki kedvel, és kedvel, mert tudom, de miért nem mutatja ki? inkább elrejti, vagy mit tom én, de ez így Neki sem jó, meg Nekem se. Az egyik hiba, ami nem is igazából hiba, hogy beleszerettem, már jó ideje, de részéről csupán barátság van. és itt a bökkenő, néha érezteti hogy "Szeret" néha meg pont az ellenkezőjét, szeretnék Tőle többet, ez nem vitás, hisz Vele lenne teljes a világ, de nem tudom, hogyan vegyek vissza barát szintre, most lehet az jön, hogy keressek mást stb... de nem tudok, mert csak Ő van a fejemben és a szívemben, szóval más csajjal szemben meg nem lenne fer. de mindenképpen Ő kell, és ha kell... és kell, változtatok amin kell. :)
2016. nov. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!