Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5 hónap alatt nem sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 hónap alatt nem sikerült rendbehozni a kapcsolatot, ezután már semmi esély?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, de nem zártuk le véglegesen a barátommal a kapcsolatot, mindketten hittük még, legalábbis én biztosan, hogy valami változhat. Nos, nyár eleje óta nem sikerült előrelépni, mindig úgy érzem, az egyik kezével ad, a másikkal visszavesz. Nagyon rámtelepszik, megfulladok mellette, nem lehetek teljesen szabad ember, emiatt kértem, változtasson a közös jövő érdekében. Szerintem amúgy csak színleli, hogy megteszi, de a szavak mögött nem állnak valós tettek. Szerintem sokat vártam, bíztam, hittem, de úgy érzem, ideje továbblépni, és nem kínozni egymást többé. Nemrég múltunk 30 évesek, szóval emiatt is vártam, nem akartam én már keresgélni újra, ha van egy normális kapcsolatom. De nincs.

Véleményeket várok. Köszönöm szépen.


2016. nov. 11. 12:13
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jól tetted! Most pedig szívd tele a tüdőd friss levegővel és kezdődjön az új életed!


További sok sikert kívánok! És hogy találd a neked való férfi!

2016. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen a bíztatást.
2016. nov. 11. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Jó látni, hogy azért még vannak olyan emberek, akik képesek meghozni az okos döntést és az eszükre hallgatni, akkor is, ha most fájdalmas. Ő nem változott volna meg, ebben biztos lehetsz (ennek okaira rengeteg szakirodalom van), ebből sosem lett volna normális, bizalmas kapcsolat. Nem szabad az olyan szavaknak hinni, amiket nem támasztanak alá tettek, hiába szeretne az ember a végsőkig bízni és reménykedni, ezt is jól látod. Értelmes nőnek tűnsz, biztos vagyok benne, hogy megtalálod majd a párod, akivel egészséges kapcsolatot tudsz kialakítani. Kitartás!
2016. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyedül attól félek, hogy már elmúltam 30, de én tényleg

mostanra értem meg az ehhez hasonló döntések meghozatalára, ezt vállalom.

2016. nov. 11. 12:59
 5/8 omba ***** válasza:
100%

Akkor is, jobb, ah egyedül félsz, mintha attól kellene félnek, mikor milyen új korlátozást vezet be az életedbe.... 30 táján már esélytelen, hogy változzon, ahogy láttad is.

Az előbb olvastam egy hasonlót, lassan már a kutyát se viheti le... miféle étet volna az? Zombi lét.

SEMMIT nem veszítesz, hidd el!

2016. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esélytelen. Amire vágyom (nyugalom, bizalom), azt ő nem tudja megadni, ezért kell szépen elválni, de ezt már megtettem.
2016. nov. 11. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, csak elvesztetted volna az energiáidat, az életerődet. Biztosan találsz olyat, aki előrefelé mozdít, nem pedig lenyom.
2016. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az energiáimat már leszívta, és valóban, semmit nem tud hozzám tenni, elvenni annál inkább.
2016. nov. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!