Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, hogyan tegyem jóvá? Hogyan komolyodjak meg?

Figyelt kérdés
Tudom elég nagy hiba volt,de már sokadjára is megcsaltam a barátomat. Nagyon szeretem,de vagy egy másik fiú aki iránt kicsivel többet érzek mint kellene.. És mindig elbotlok. Elbotlásom után, másnap találkoztam a barátommal és elmondtam neki mindent(egy csók volt csak). Azt hittem szakítani fogunk, de nem így történt. Elmondta h ő akkor is nagyon szeret és velem akar lenni. Úgy gondolom h nincs nála jobb pasi a világon, mégis mindig megcsalom :/. Szeretnék valahogy megjavulni, komolyabb lenni és végül kiverni a másik fiút a fejemből. Mégis hogyan tehetném? Vannak erre jó módszerek? Előre is köszönöm a válaszokat! (leszólásokat nem szeretnék, így is eléggé el vagyok keseredve) [16 éves lány]
2008. okt. 5. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

1: Ne menj bele ilyen veszélyes helyzetekbe, ahol elcsábulhatsz. Egyszerűen NE MENJ ODA.

2: Ha mégis előállna ilyen helyzet, akkor vegyél erőt magadon, és LÉPJ KI belőle, mielőtt még komolyra fordulna a helyzet. Ne áltasd magad, hogy 'majd úgyis megállom' - hanem tűnj el az ilyen helyekről.

2008. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aztakutyafülét...ezt nem hiszem el...

Ez szóról szóra olyan mintha az én saját helyzetemet láttam volna leírva! :O Azzal a különbséggel, hogy én 21 vagyok...

Szóval, hogy mit tehetsz?

Az a baj, hogy semmit...hülyén hangzik, de tényleg...én is mindig mondtam magamnak, hogy nem lesz több ilyen meg nem érdekel a másik és el fogom felejteni! Ajaj, bizony, hogy nem...sőőőőt! Most még jobban hiányzik mint valaha!

Ne haragudj, de semmit okosat nem tudok mondani Neked!

Próbáld meg elfelejteni (de nem fog menni) !

Próba cseresznye!

Ha gondolod írj privibe, hogy mi történik/történt! :)

2008. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz?Ezt,amit teszel.Így van ez rendjén 16 évesen.

Komoly kapcsolatba meg ráérsz még kezdeni.Éld az életed,pasizz kedvedre,persze ne felelőtlenül!!!

Csak a barátodat ne hülyítsd,ne ígérj sírig tartó szerelmet,mégha ma így is érzed,mert 1 hét múlva talán már nem.Ez a kor ezzel jár,szélsőségesek vagyunk,csapongóak az érzések még.

Majd évek múlva,ha tényleg az igazira lelsz,meg fogod érezni.Mellette olyan lesz,mintha haza értél volna,nem hiányzik más.De erre ráérsz még,addig is szórakozd ki magad.

Minden jót,üdv

2008. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! Igyekszem a legtöbbet megtenni ami tőlem telik! Remélem Kedves 2. Válaszadó a Te helyzeted is meg fog oldódni;) Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!