Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége így?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Parommal sok problemank volt, de megoldottuk, ami nagyon sok idobe telt. Utoljara par honapja bantott meg. Ugy erzem megvaltozott, kimutatja a szeretetet, minden rendben van vele. Az a problemam, hogy eddig kuzdottem a kapcsolatert, de most ugy erzem faradt vagyok. Ugy erzem nem vagyok teljesen onmagam es hogy nem biztos hogy nekem ez a kapcsolat jo. Nem ertem magam mert eddig kemenyen dolgoztam azert hogy minden helyrealljon, most meg olyan erzesem van hogy ezt felakarom adni.

Mi lesz vajon ezzel a kapcsolattal igy?

Miert erzek igy?

Volt mar valaki ilyen helyzetben?


Koszonom elore is a segitseget.


2016. nov. 16. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Utoljára pár hónapja bántott meg, most kimutatja a szeretetét is, akkor mi jelenleg a probléma?


Egyébként teljesen normális, bele lehet az állandó igyekezetbe fáradni. Miért éri meg nekem, miért küzdök érte, miért ilyen nehéz is, egy kapcsolat egy a boldog harmóniáról szól?


Ezek a kérdések jogosan merülhetnek fel az emberben, és bár lehetne mélypontok, de ha túl sok negatív dolog ér, az nem normális. Ott nem küzdeni kell, hanem kiszállni. Az azt jelenti, ti nem össze tartoztok.

2016. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is igy erzem, de o nagyon igyekszik elhitetni velem hogy mi osszetartozunk. Az a baj hogy bar megbocsajtottam, meg nem tudtam tullepni a mult serelmein. Hiaba az elhatarozas es igyekezet. Attol felek akkor tetozik bennem minden amikor mar minden rendben van.
2016. nov. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!