Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdeztem, hogy mit bírsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Kérdeztem, hogy mit bírsz bennem? Azt mondta, aranyos vagy.

Figyelt kérdés
Beszélgetünk, sokat, és úgy érzem, nagyon is kedvel, aztán egyik pillanatról a másikra, mintha már nem is Ő lenne. Miért csinálja ezt? Kérdezek valamit, aztán megnézi, semmi válasz, látom hogy fent van, de lelép, fel lép. és mindezt egy fél órán belül csinálja. Ezzel mit akar elérni? Mi lehet a célja, mert egyszer felemel, aztán földhöz vág, de brutál mód.
2016. nov. 17. 00:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Húzza az agyad, ugyanilyen csajjal szakítottam meg az ismerkedést, mert néha odadobott egy kis reményt, aztán napokig nem is foglalkozott velem, volt hogy online volt vagy épp elolvasta az üziket, de semmi, én a helyedbe továbbállnék, a csajok többségének rengeteget lehetősége van, nem veled beszél egyedül, és húzzák az ember agyát.
2016. nov. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ja és a végén közli mind, hogy ő amúgy nem is akart semmit, de utalgat arra, hogy bír téged nagyonis.
2016. nov. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe de ha nem tudod akkor se vedd komolyan, játsz vele, hülyítsd és közben csajozz másokkal is. Nekem is pont így húzta egy csaj az agyam sokáig aztán a végén kibökte, hogy barátkozni akar... Nem vesz komolyan téged, nem szabad egyből ugrani ha oda dob neked egy kis csontot!!
2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A minap csunyan ossze vesztunk, addig fajult, hogy azt mondta, hogy akkor ne is nagyon beszelgessunk, megis folytatta, azt mondta nem akar megbantani, de nagyom masok vagyunk, mas szellemben elunk, de azota is beszelgetunk, azt mondta meg probal nyitottabb lenni, tobb kevesebb sikerrel eddig, en meg kevesebbet fogok "nyafogni". Azt is irta, hogy attol hogy masok vagyunk, megis jol tudunk beszelgetni, es ezt szereti bennem. Akkor most mar tenyleg nem tom mi van. Szoval, kerdojel, mert valamiert erzem h szeret, es hogy hasonloak vagyunk, megis sokszor mas. Miert baratkozik akkor megis, miert beszelget velem?
2016. nov. 23. 22:48
 5/33 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A lany 30 én 29. :)
2016. nov. 24. 19:48
 7/33 anonim ***** válasza:
Az nem jó, eddigre már kinőhette volna. Dettó velem is ugyanezt csinálta egy csaj, ő 31. Sokszor volt, hogy telefont se vette fel, nem válaszolt, máskor meg tök kedves volt, néha sikerült picit közelebb kerülni néha meg tök távolságtartó volt főleg mások előtt. Sok sok hónap munkája után kezdett megnyílni de ezalatt mi is párszor összevesztünk a kis játékai miatt. Valószínűleg csak barátkozni akar, a kérdés h csak egyelőre e. Próbáld átvenni az irányítást, ne érj rá mindig, ne szolgáld ki. Csináld a terveidet, dolgodat és ha akar akkor csatlakozhat.
2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
:)koszi, ezt csinalom,sot, mikor veszekedtunk, kiosztottam, akkor irta, hogy akkor ne is beszelgessunk most mar, megis, o folytatta, sot... azt mondta, majd megprobal nyitottabb lenni, de egyenlore nem sok latszik, de... majd meglatjuk. :) szerintem nem eselytelen, mert van jo oldala, es kedvel, de... nem tudom miert nem tesz semmit, ill gyorsan vissza valtozik. Van tarsasaga, akik nagypofajuak, stb... lehet ez a bibi, hogy nem akar kirini a tobbiek kozul, es azert neha ilyen, neha olyan, de nem szeretek talalgatni. Hatha egyszer kiderul, en tuti Nem Adom Fel. :) Never Back Down!
2016. nov. 24. 23:14
 9/33 A kérdező kommentje:
21:17 Összejöttél a csajjal végül? :) hátha van még pár tipp, ami Nekem is bejöhet nála. :)
2016. nov. 24. 23:18
 10/33 anonim ***** válasza:

Szia!


1 éve ismerem, kb 8 hónapja "udvarolok" neki, párszor sétáltunk kéz a kézben is, sok programot csináltunk ez idő alatt, de most volt egy 1 hónapos csend (nem beszéltünk egymással) mert kiakadtam mert megint azt mondta h barát akar lenni de nem mondta miért, csak annyit h érez valamit de nem mondja el mit... Akkor azt mondtam, hogy hagyjuk az egészet.:) A hétvégén kezdtük újra a kommunikációt, azóta mintha nyitottabb lenne, csináltunk programot is, én is belazultam most jócskán, nem parázom h mikor ír és mikor nem, mert már belefáradtam. Lehet ez lesz a célratörő kitudja. Ahogy olvastam van olyan hogy barátságból szerelem szval kitudja mi lesz a vége ebben reménykedem:) Nem tudom a te kiszemelted milyen, de az "enyém" eléggé zárkózott, nehezen kötődik is és nyílik meg. Te mióta "küzdesz" vele?

2016. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!