Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már semmit se érzek a barátom iránt?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni őt, ezt előre leszögezném. Fogalmam sincs, mi történt velem, de egyszerűen elmúlt részemről minden, tehát nem csak szexuálisan nem kívánom, hanem már szinte olyan nekem, mint egy sima barát. Nem járunk hónapok óta sehova, nem mozdulunk ki, sokat veszekszünk, szeretnék valahogy javítani. Volt már valaki ilyen helyzetben? Elmúlt, vagy törődjek bele és lépjek tovább? Annyira szeretném, ha ez csak átmeneti dolog lenne. 21/L

2016. nov. 18. 01:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kommunikáció hiánya miatt tönkrement kapcsolatotok.

Tanuljatok meg kommunikálni, majd jól gondolkozni. Ha gondolataidat jó helyre rakod, pár nap, hét alatt újra izzik majd szerelem benned.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem járunk hónapok óta sehova, nem mozdulunk ki"


Tehát nincsenek élmények, amik összekötnének benneteket.

Pedig ezek lennének a legfontosabbak... egy túrázás, beülni valahova, sétálgatni valahol. Ezek a közös élmények fűzik szorosabbra a kapcsolatokat!

Szóval találjatok nektek való kimozdulós programokat!

2016. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia! En pont egy ilyen kapcsolatból léptem ki másfél hónapja kb. Nem ereztem baratnomon hogy mar szeretne,sok volt a feszko kozottunk,suli es gyakorlati hely miatt,sose beszeltünk meg semmit,mindig csak magaba tartotta a dolgait,ilyenkor mindig arra gondoltam nem bízik bennem pedig o csak ilyen,"egyedul a világ ellen fajta" -es ez nekem sose tetszett. O magatol,sose vallotta volna be,hogy mar nem szeret,csak en ereztem hulyen magam folyton,meg idegeskedtem mit csinálok rosszul. Tiszteld ot annyira,ha mar nem erzed,hogy szereted leultok,-es bevallod neki,hidd el rosszabb lesz neki ha magatol fog rajonni. 20/F
2016. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A szerelem már csak ilyen. Fogja magát és elmúlik. Az első nagy vízválasztó féléves korban szokott lenni, a második valahol egy- és kétéves kor között. Ennyi idő kell a szerelemért felelős hormon lebomlásához.

Ez nem is baj, hiszen amíg tart a rózsaszín köd, az ember folyamatos életveszélyben van. A baj ott kezdődik, amikor a szerelem elmúltával az ember hátradől, és várja a csodát. Csodák pedig nincsenek. Főleg nem a párkapcsolatban. A kapcsolatot ápolni kell, különben elhervad, mint egy érzékeny kis virág. És nem elég az egyik félnek ápolni, mindkét részvevőnek dolgozni kell rajta napi szinten. Ha fel tudnak nőni ehhez a feladathoz, még a szerelemnél is erősebb kapocs képződik közöttük, ami egy életre egymáshoz láncolja őket. Ha nem, akkor vagy testvérekként élnek tovább egymás mellett, vagy szétválnak útjaik.

2016. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Szerintem az őszinteség a legfontosabb érzés a földön, akkor van bizalom, megértés ha megbeszéltek. :) Nagyon fontos hogy , beismerd ...... igen hibáztam, ez az én problémám, bajom stb...stb... segíts kérlek , egyutt könnyebb lesz. Akkor van szerelem is a szivetek melyen. :) ha ezt meg tudjatok oldani. Szerintem egy meghit , komoly beszélgetés sok bajt megoldhat. Remelem segítettem!
2016. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" Nagyon fontos hogy , beismerd ...... igen hibáztam, ez az én problémám, bajom stb...stb.."

Mi a bánatot ismerjen be? Nem hibázott! A szerelem elmúlik, ehhez nem kell egyik félnek sem hibáznia.

2016. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!