Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi tévő legyen ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi tévő legyen ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm 32/N én 26/F. Lassan 3 éve vagyunk együtt, de külön élünk, viszont amennyit tudunk együtt vagyunk. Az a helyzet, hogy minden benne van amit elvárhat egy férfi egy nőtől pl van normális állása(Egy bankba dolgozik 10 éve Pesten nem kell mondani mennyi a fizetése.. perfekt angol,(nyaraláskor jól jön) illemtudó, csinos, rendkívül okos (ami néha gond) :) megbízható, miattam fogyott 10 kilót, 75 ról 65 re, de 175 cm magas.. de a minap megakartam kérdezni tőle, hogy lenne-e a feleségem, de egyszerűen nem tudtam kimondani, ahogy nekifutottam lefagytam, ez van bennem 3-4 napja de egyszerűen nem megy.. Tudom, hogy soha nem lesz ilyen nő mellettem, aki az előbb felsoroltakkal rendelkezik, de ha a szívem szemszögéből nézzük a dolgot akkor nem tudnám vele leélni az életem, pont ezért és itt is ha azt nézzük, ő lenne az ideális társ, ami engem érdekel az őt is.. (Mindketten erős jelleműek vagyunk "vezető" beosztásban a munkahelyen aztán ez néha haza kerül, ebből vannak kisebb-nagyobb viták, fél éve egyre több) Lehet elment tőle a kedvem? Egy éve találkozgattam egy csajjal kb 2-3 szor nem volt csak 1 csók, de utána úgy éreztem, hogy én vagyok a világ legboldogabb embere..Aztán én állítottam le.. Láthatóan be vagyok zavarodva...2 év után szakítottam vele, de öngyilkossággal fenyegetőzött és olyan hiszti-sírás kapta el, mint amit még soha nem láttam, még Tv be se..Maradtunk együtt.. Mitévő lehetek?

2016. nov. 18. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, nem irtad el? Nem 22 es 16 lenne az eletkorotok? Bar, ez a viselkedes meg ebben a korban sem lenne elfogadhato egyikotok reszerol sem. Jobban jartok, ha ezt a valamit lezarjatok, es te keresel olyat, akirol nem az az elso sorban szereplo ertekelesed, hogy magas a fizetese es nyaralaskor jol jon az angoltudasa, meg nem alazod meg ilyen megcsalasokkal...
2016. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én valahol megértem a dilemmád, de Te magad le is írtad a választ. Kitűnik belőle, ami meggyőződésem, hogy a férfiak valójában nem szeretik a náluk okosabb, és esetleg sikeresebb nőket. Lehet, hogy belül ez zavar, lehet, hogy szimplán elmúltak az érzelmek, bár a pro-kontra érvekből pont az maradt ki.

Szerintem elég felszínes lehet a kapcsolatotok, vagy azzá vált. Lehet, hogy még nem élted ki magad, de így vagy úgy, ennek a kapcsolatnak vége. Jó esetben az ember nem ilyen alapon választ házastársat, de sajnos sok esetben pont ezért.

Nagy esély van rá, hogy soha többet nem találsz ilyen értékes nőt, de lehet, hogy sokkal jobban fogsz szeretni egy olyat, aki majd megcsal, lehúz, de közben boldog leszel. Vagy évekig reménytelenül keresgélsz, de közben meghúzol egy csomó tetszetős, de üres nőt, és majd szép lassan kiégsz. Ilyenkor sem szabad arra gondolni, hogy elszalasztottad az esélyedet, mert csakis a szívedre kell hallgatnod, és menni előre.

Fenyegetőzhet öngyilkossággal, akár meg is teheti, de annak nem Te leszel az oka. Értelmes nőtől elég fura reakció mindenesetre. Csak ezért nem szabad folytatni. Ő is túl fogja élni idővel.

Határozatlannak tűnsz, és önmagaddal sem vagy őszinte. Törekedj rá, hogy a következő kapcsolatban nyitottabb és magabiztosabb légy. A "zavarodottság" és a "nem tudom mit akarok" az egyik legidegesítőbb tulajdonsága a pasiknak. ne légy papucs, szakíts!

Amúgy én nem ítéllek el azért, mert 2-3szor találkoztál valakivel, és volt egy csók. Ez is arra utal, hogy érzelmileg már nem vagy benne az aktuális kapcsolatodban, de épp ezért kell lépni, mielőtt nagyobb fájdalmat okozol. Nemcsak az aktuális párodnak, hanem a másik nőnek is. Nem tudom azt hogy zártad le, de képzeld, ha az a lány is pont a legboldogabb embernek érezte magát, erre te mondjuk közölted vele, hogy "bocs, de foglalt vagyok". Gondolom összetört.

32/N

2016. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából az, hogy okos nem zavar mert nem szeretem a buta nőket és

neki mindig van valami hozzászólni valója a dolgokhoz.. Igen felszínes

lett sajnos, én hidegnek érzem és inkább kényelmesnek, ami egyikőnk

szempojátból sem egy hosszútávú gondolat.. Előtte kiéltem magam ezzel soha

nem volt problémám..Nem volt problémám soha a csajozással. Ezért is érzem, hogy nálam is felszaladt a mérce így nehezebb lenne a párkeresés..

Az öngyilkossággal csak ugye vissza akart tartani, hogy ne tegyem meg, de ezen a téren nagy

szívem van.. igy megsajnáltam.

Tudom, hogy kell viselkedni egy kapcsolatban, mit s hogyan kell adni a másik félnek, hogy ő

legyen a legboldogabb, de sajnos ezeket ennél a kapcsolatnál teljesen visszafogtam, néha meglepem

de sokkal több ötlet van a fejembe, közös programok stb stb stb...

Hát a csókos hölgyet én zártam le mielőtt jobban beleéltük volna magunkat a dologba igy neki is meglepő

volt a "szakításom".. érdekes ez az egész

Köszi az őszinte válaszod

2016. nov. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!