Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a keylogger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a keylogger programokról?

Figyelt kérdés

Tehát, ami rögzíti azt, hogy az online térben mit írtok.

Tipikusan (feltételezett) félrelépő lebuktatására van.


2016. nov. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy szemétség szerintem. Bár a félrelépés sem kevésbé.

Én az őszinteség híve vagyok. Ha megjelenik valaki 3. a színen, megbeszélem a párommal. De lehet, hogy én működöm furán.

2016. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem etikus, de nem fogok egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem érzem jól magam, mert gyanú van rá, csak épp bizonyíték nincs.

Első körben feldobtam egy olyat, ami csak program használatot rögzít.

Erre azt vettem észre, hogy annak ellenére, hogy csak velem használja állítása szerint a Vibert, egy este kb 30 alkalommal nyitotta meg.

Aztán ezt a beszélgetést törölte is, mert másnap nem láttam nyomát a telefonban.

Feldobtam egy komolyabb progit, aztán gondolom a többit nem kell elmesélnem.

Nem bántam meg egy percig se, főleg azt nem hogy nem vettem be a "kapcsolathoz bizalom kell" dumát.

2016. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Bűncselekmény. Semmi jogod más privát életét a tudta és engedélye nélkül figyelni.
2016. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
ALapvetően hasznos tud lenni. Egyébként tudjátok mi a legszomorúbb? Az, hogy akiről a legkevésbé feltételeznéd, hogy átbäsz, az bäsz át a legjobban. Mindenkinek joga van tisztán látni egy kapcsolatban, ki tudja, lehet, hogy kígyót melengetsz a kebleden a másik személyében.
2016. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
tipikusan nem azért van. és mit tudsz meg ha valamit meg tudsz? hogyan szexelnek? mikor találkoznak? ez mire jó? ha megtörténik úgyis megtörténik. a probléma a kapcsolattal van
2016. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Tökéletes! Igy buktattam le én is a drágámat! Lehet azóta is itt színészkedne...
2016. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Programok, eljárások, technikák mások megfigyelésére – a célszemély(ek) tudta és minimum szóbeli beleegyezése nélkül – történő használata, bűncselekménynek minősül! Bővebben a Számítástechnikai rendszer és adatok elleni bűncselekmény részben olvasható (BTK 300/C. §).
2016. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!