Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam ezen? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a párommal és több alkalommal is szóba került a súlyom. Az anyukája mondta, hogy aranyos kedves lány vagyok,tele szeretettel és ne foglalkozzon vele, hogy molett vagyok. A párom maga elmondta hogy nem igazán tetszem neki testileg és számára fontosabb az ami a szívemben van amivel ki is lennék békülve, plusz tegnap este a haverja megkérdezte tőle: tényleg azzal a dagadt csajjal jársz? - itt megjegyzem, hogy soha nem találkoztunk még.


Sajnos nálam az a gond és azért lettem ilyen mert nemrég diagnosztizáltak nálam egy betegséget amire nagy mértékű szteroidot kellett szednem éveken keresztül és attól meghíztam. Viszont mióta nem szedem már leadtam 11 kg-ot és azóta is folytatom, hogy visszakapjam a régi súlyom. Jelenleg 77 Kg vagyok és 168 cm.

Szerintetek hogy tudnék ettől elvonatkoztatni? mert engem nagyon bánt...



2016. nov. 19. 07:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

A vonzodast nem lehet kicentizni! A vonzalmat nem lehet megmagyarazni! Szerintem egyertelmu bizonyitek,h szerelmes beled,ha az eszervek ellenere kellesz neki! Ha jol erzed Magad a baratoddal,akkor maradj vele!

Amugy meg tessek dogosen oltozkodni ilyen csinos,noies slakkal,mint,amilyen Neked van! Piros ruzs,koromlakk,szuk szoknya! Ha akarsz,fogyjal meg,de biztosan igy is gyonyoru vagy! Ezt probalja ugyefogyottan korulirni a baratod!

N

2016. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat, nagyon kedvesek vagytok! 🙂
2016. nov. 19. 11:11
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a "túlsúly", de tudom mit érzel! Én 165cm vagyok és 70 kilóról kezdtem a diétát, egyszerűen utáltam ahogy kinézek! A célod már megvan, légy kitartó és újra visszanyered az önbizalmad! Ha valaki negatív dolgokkal illet, azt vedd kihívásnak és mutasd meg h rosszul itéltek meg! Ha magaddal rendben leszel, minden sokkal könnyebb lesz! :) Kitartás!
2016. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, én most tartok 61 kilónál! Folytatom! :)
2016. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!