Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire agresszív a barátom?

Figyelt kérdés
azt már most leszögezném ,hogy NEM velem.Bárhova megyünk együtt,szinte mindig belekeveredik valamibe.Állandóan verekszik,néha ok nélkül.És ráadásul olyan mintha élvezné is.Velem tényleg egyáltalán nem ilyen,sőt ha rálép véletlenül a lábamra már azt is túl aggódja mintha elütött volna egy kocsi vagy nem tudom.Viszont kicsit zavar,hogy másokkal meg elég agresszívan viselkedik.Ezen hogy lehetne változtatni?

2016. nov. 19. 09:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez tényleg nem olyan, hanem sokkal rosszabb. A drága párodnak nem problémái vannak vannak, hanem súlyos jellemhibája, és igen, aki egy ekkora emberi hulladék és képtelen uralkodni magán, az nem érdemel semmit. Mindegy, te ugyanolyan primitív suttyó vagy, mint a kedves gyöngyszem szerelmed, hiszen nem is az zavar téged, hogy egy agresszív bunkó, hanem, hogy amíg másokkal kötekszik, addig nem veled foglalkozik. Teljesen felesleges tanácsot adni neked. Várd csak meg szépen, amikor már nem szeret annyira és téged gyepál el egy-egy vita közben, aztán gyere vissza sírni. Csak legyetek együtt minél tovább, kiméljétek meg a normális embereket a társaságotoktól. Szánalom.
2016. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
De o ezt nem tudja megallni, mert ilyen a szemelyisege.
2016. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Engem legfőképp AZ zavar olvasd el a kérdést legalább,ja ,hogy ehhez már nem vagy olyan okos .és döntsd már el te ,hogy ki mit érdemel meg ,hogy ki mekkora bunkó anélkül ,hogy ismered..lehet,hogy nem vagyunk százasok ,de te még úgy se :))
2016. nov. 19. 23:20
 24/28 anonim ***** válasza:
Esetleg figyelemfelkeltésből vagy rossz emlékek miatt. Próbáltad ezt vele megbeszélni?
2016. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
már sokszor rákérdeztem,hogy mire volt jó de folyton eltereli a témát vagy ha nem hagyom akkor is csak annyit mond ,hogy nem az én dolgom , ebbe ne szóljak bele mert ő se mondja meg,hogy én mit csináljak stb. és csak a veszekedés van belőle.
2016. nov. 19. 23:38
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#5, ha neked ez nem égő... hát lelked rajta.

Bár amit a #25- ben írsz, szóval neked, mint "párjának" nincs semmi köze a viselkedéséhez- és ha szeretnél vele tisztázni valamit, ami kettőtök ügye, mert kettőtöket tartanak bunkónak, abból meg veszekedést csinál?

Jó, nem a szavak embere, az kiderült, de ez akkor sem egy párkapcsolati reakció.

Küld el sportolni, - bár szerintem neki nem a sok fölös energiája a probléma, hanem, hogy érzi, hogy egy nagy senki a nagyvilágban és így próbál valaminek látszani.


Hiába írod, hogy nem is ismerem (nem is - erről a szintről szinte senkit), de ismerem. Mifelénk van egy olyan mondás, hogy cseppből a tengert- akiben ilyen vonások vannak, az csak lepottyant a fáról.

2016. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

a feljelentést végül megúszta,és most egy ideig nem is volt vele baj viszont úgy tűnik,hogy kezdődik minden elölről.

elég "sikeres" szinte minden téren ,a családjával voltak gondok egyedül de ez nem ide tartozik..szóval nem gondolom ,hogy kompenzálni akarna ezzel bármit is.

nem mentség ,de csak olyanokba köt bele akik vele egy súlycsoportban vannak és megtudja magát védeni, bár így se jobb a helyzet.

2017. jan. 4. 19:52
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek ez a kérdés. Amit leírtak a válaszolók, mi a probléma, neked az nem probléma. Te is azon a szinten gondolkodol, mint a barátod. Szerinted, természetes hogy kötözködik olyanokkal, akik meg tudják védeni magukat. Az sugárzik írásaidból, neked ez még tetszik is. Minél bunkóbb, annál jobban imponál neked. Maradjál vele, az idők végezetéig, csak lehetőleg ne szaporodjatok.
2017. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!