Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki szerint normális, ha a 30 éves párja (ffi) nem akar különköltözni az anyjától, és az mondja, hogy inkább én költözzek el tőlük, minthogy mi költöznénk el külön? Szerintem egyáltalán nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"...de a pasik nem kepesek,nem fognak.."

Ezek után talán nem is benne van a hiba.

2016. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy hibatlan barki is. En sem.. de egy kapcsolatban 2on all a vasar.. en valtoztam erte, amire momdta is, hogy igen eszrevette, valtoztam. Es szerintem az a normalis, ha mind ket fel tesz a masikert.
2016. nov. 21. 22:08
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a jelenség elégtétel azok számára akiket kikosaraztál miatta...
2018. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!