Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatom a párom?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha együtt vagytok valakivel aki ugyan nem akar párkapcsolatot /nem szerelmes/ de ennek ellenére jól elvagytok, az ágyban is, szeretitek is egymást.

Ennek ellenére ő kinyomta a telefont és ki is kapcsolta, odamentem este kilenckor bringával felcsöngettem, félrerakta a kaputelefont...beengedett egy lakó, öt perc csengetés után kijött...azt mondta "mit keresel itt?" .."most voltál itt utoljára elmebeteg vagy.." elkértem a gyógyszerét amiket én viszek neki mert folyton rosszul van a hajnalig tartó bulizások után..anélkül nem bírtam volna visszatekerni haza. /Anyám beteg, várt/..el is viharzottam előtte elküldtem az anyjába..azt mondta aludni akart és nem akart beszélni velem..bezzeg az idióta haverjaival volt hogy nem aludt és szabit is kivett..

rögtön kaptam egy üzenetet hogy "ez volt az utolsó őrjöngésed amit elviseltem..vége.." én lány /35/ ő pasi..

Most mi van?? :D


2016. nov. 21. 10:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
35 eves "lany" vagy? En 36 eves "lany" vagyok, es szerintem meltosagon aluli egy ilyen kapcsolatban maradni es futni egy pasi utan.
2016. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Jól ismerem az ilyen nőket, amilyen te is vagy! Nem ítélkezem feletted, inkább sajnállak.

Volt szerencsém "barátkozni" eggyel. Soha többé! Még egy percre se állnék le eszemcserére, mert annyira szemellenzővel jártok, annyi baromásgot meséltek be magatoknak, hogy már fáj.

Az a baj, hogy sosem fogod igazán megérteni, hogy mi veled a gáz.. De nem baj, szükség van ilyen nőkre is.. Majd rájössz úgy 40 év múlva.. vagy ha máskor nem a következő életedben...

Nem is kezdem el magyarázni!


31 N

2016. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12-es, legalább próbáld meg. Biztos igazad lehet.
2016. nov. 21. 11:02
 14/30 A kérdező kommentje:

..nyilván, "olyan" nő vagyok /13 évig voltam házas/..első szerelmemhez mentem hozzá, két diplomám van, 20 éve elismert vezetővé dolgoztam fel magamat:) babával a pocakban. Nyilván olyan nő vagyok aki érdemtelen bármilyen kapcsolatra. Minden téren klappolunk amúgy..

Na ezt tényleg jó lenne ha valaki megmagyarázná ehhez képest az inkvizíció kutyaf.sza.:(((

2016. nov. 21. 11:04
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Csak üríteni kellesz neki. Nem vagytok párkapcsolatban, ezért nem kérheted számon.

Innentől fogva sz@rni kéne a fejére ha rosszul van. Még az is lehet, h azért szimulálja, h szánalomszexet tudjon tőled kérni.

2016. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
..igen, utolsó, erre nem is gondoltam lehet csak a szex kell neki. Mondtam most akkor majd megtudja milyen sz..ni.. Alapon kétdiplomás ember nem értem hogy lehet tényleg ekkora gyökér..:(
2016. nov. 21. 11:13
 17/30 A kérdező kommentje:
..de mi a gáz 12-es??? másnap mentünk volna kiállításra azt akartam megbeszélni. Nem zaklatom. De a gyökér lúzer /nőtlen, elvált stb./ haverjai mondták már hogy csak azért vagyok vele hogy a "p..nám köré húzzam" náluk a találkozás azt jelenti ezek szerint:(( kb 2-3 naponta.., ami nem igaz a párom is megvédett akkor, meg mondta hogy szeret.., na most akkor mivan.:D volt..ON
2016. nov. 21. 11:16
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok fehérmájú, meg szexmasin. Szerelmesek voltunk az elején. Aztán azt mondta valami történt benne /:D/..vele.. /???/ Hát mindegy is már..:)
2016. nov. 21. 11:18
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez az ember NEM a párod, első körben ezt illene felfognod. Lehet volt valami szerelemféle az elején (bár az is gyanítom csak részedről, ő meg maximum azt mondta), ettől még nem vagytok együtt. Az, hogy te "hajnalban is szolgálatára álltál" még mindig csak annyit jelent, hogy a csicskája voltál, nem a párja.


2. Ha valaki nem veszi fel neked a telefont/ki is kapcsolja, az azért van, mert nem akar veled beszélni. Ilyenkor nem az a teendő, hogy elmész személyesen felkeresni, hanem, hogy hagyod a francba, amíg nem keres magától. Borzasztó szánalmas, hogy futsz utána, amikor egyértelműen nem kíváncsi rád.


36 évesen úgy viselkedsz, mint valami idióta tini. Kitörölheted a hátsód a két dimplomáddal, ha egyszer nem értesz az elutasításból, szánalmasan becsicskulsz valami olyan alaknak, aki szarik a fejedre. Kit érdekel, mit pofázott? A tetteket kell nézni, nem a szavakat. Rengeteg pasi lehazudja a csillagokat az égről és örök szerelmet fogad, csak, hogy elszexelgessen a nővel, te kifogtál egy ilyen k..rvapecért, ez van. Ha ezek után keresed, az már tényleg zaklatás, mert rohadtul nem kíváncsi rád. Mit lehet ezen nem érteni?? Miért jó neked ilyen szánalmas csúszómászóként viselkedni? Hagyd a csudába ezt az emebert, keress valaki olyat, akinek nem csak időkénti ürítésre vagy jó.

2016. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

hmmm, utolsó, én is le"k@rvapecéreztem" pár hónapja..

:D köszi a választ!! /nem csak "azért" hív át hanem mert viszek neki sört:D /

2016. nov. 21. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!