Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatom a párom?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha együtt vagytok valakivel aki ugyan nem akar párkapcsolatot /nem szerelmes/ de ennek ellenére jól elvagytok, az ágyban is, szeretitek is egymást.

Ennek ellenére ő kinyomta a telefont és ki is kapcsolta, odamentem este kilenckor bringával felcsöngettem, félrerakta a kaputelefont...beengedett egy lakó, öt perc csengetés után kijött...azt mondta "mit keresel itt?" .."most voltál itt utoljára elmebeteg vagy.." elkértem a gyógyszerét amiket én viszek neki mert folyton rosszul van a hajnalig tartó bulizások után..anélkül nem bírtam volna visszatekerni haza. /Anyám beteg, várt/..el is viharzottam előtte elküldtem az anyjába..azt mondta aludni akart és nem akart beszélni velem..bezzeg az idióta haverjaival volt hogy nem aludt és szabit is kivett..

rögtön kaptam egy üzenetet hogy "ez volt az utolsó őrjöngésed amit elviseltem..vége.." én lány /35/ ő pasi..

Most mi van?? :D


2016. nov. 21. 10:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Látod, sört nekem is hozhatsz, még csak le sem elmebetegezlek érte :D


Viccen kívül, hagyd a jóságos f..szba ezt a drágaságot, nem éri meg egy percet sem rápazarolnod. Innentől akármit teszel, zaklatás, sztem már túlságosan megaláztad magad így is, nem kell ezt még növelni.

2016. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Hát igen onnantól már eleve sz..rik a fejére ha lealázza magát a másik...

Köszi a választ!!

2016. nov. 21. 12:20
 23/30 anonim válasza:
84%
jó ég, én először azt hittem a pasi 35 éves, te meg olyan 18-20. Azok szoktak inkább még így megalázkodni. Ebből is látszik, hogy a diplomával nem jár együtt az (érzelmi) intelligencia... Egyébként én is bepörgök az olyan emberekre, akik hívogatnak, aztán meg jönnek ráfekszenek a csengőre, én nem reagálok, és a csökött agyukkal nem fogják fel, hogy ezt azt jelenti, hogy: sz..ok rád, takarodj innen!
2016. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
na, megjöttek az emésztési gondokkal küzdők..ebéd megvót, jó vóte? :D
2016. nov. 21. 13:43
 25/30 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt "Mit jelent hogy hiába nyomom mint süket a csengőt a csengőt az a sz@rházi sz..rik a fejemre"

és nem is az hogy "idióta hülye vagyok nyilván ráadásul.."

hanem más..de a lényeg megvót sza a témát lezártnak tekintem!

2016. nov. 21. 13:44
 26/30 anonim ***** válasza:
Járj hozzám
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Alapon kétdiplomás ember nem értem hogy lehet tényleg ekkora gyökér..:("


Ne haragudj, de a diploma nem köthető össze már az intelligenciával. Jó pár egy agysejtű ismerősöm van, aki szerzett diplomát.


Tajparaszt, nincs köze a diplomához.


Mellesleg ha ennyire szarba sem néz, akkor hagyd ott, úgy érzed ezt érdemled?

Sajnos sok ilyen nőt ismerek én is, aki képes bemesélni, hogy ez jó, ez a természetes, mert amúgy minden klappol. Nem, nem klappol minden.. nézd csak vissza a kérdést amit leírtál, ez szerinted "klappos" egy "átlagos" kapcsolatban?!


És nem, nem vagyok jobb nálad. Én is csináltam hülyeségeket, de a fordított oldalon /F

2016. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Önök egy fizetett kamukérdést láthattak.
2016. nov. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nem kamu, sajnos. Vannak ilyen emberek is:(( Sajnos.

Hogy miért pont nekem kellett belefutnom egy ekkora állatba..

2016. nov. 24. 11:38
 30/30 A kérdező kommentje:

27-es, kidobott azóta nem keresett /öt napja/ én meg úgy vagyok vele tényleg jobb ez így..talán pár hónap múlva már röhögni is fogok..

Köszönöm a válaszokat! Az uccsónak is! :D

Tényleg képtelen helyzet nem is tudom mivel érdemeltem ki.

2016. nov. 24. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!