Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melyröl lehet egy kapcsolatot/hazassagot "visszhozni"?

Figyelt kérdés
Mi 8 eve vagyunk együtt, ebböl több,mint 3 ev hazassag. Van egy 2 es fel eves lanyunk. Mi Mar sajnos Ott tartunk, hogy jo par honapja se egy puszi, se egy öleles, meg csak egy simogatas se. Szexröl meg ne is beszeljünk... Van par programunk közösen (mozi, vacsora, stb), de az se sok. Nem tudom, hogyan menthetnem/menthetnenk meg a hazassagunkat...
2016. nov. 21. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy milyen mély. Ahogy nézem nálatok még van esély
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Beszélj erről a pároddal, és ha ő is érzi, hogy javítani kell, akkor együtt megoldjátok, megbeszélitek milyen programokat csináljatok, ami közelebbhoz titeket egymáshoz (pl. randi a régi helyeken a kapcsolatotok elejéről)

DE ha ő észre sem veszi, hogy változtatni kéne, akkor baj van...

2016. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először az okokat vizsgáld meg:

- mennyit dolgozik a férjed (ha túl sokat, akkor esetleg azért, mert kimerült)

- vagy te esetleg mennyire vagy ingerült vele szemben, ha hazajön. Mennyire tudod szeretettel várni őt haza. Mennyire vagy elnéző vele szemben.


Hogyan menthetnéd meg?

Több közös program, amit akár úgy is, hogy gyereket nagyszülőkhez leadva tudatosan is erre koncentráltok. Ha persze nem csak te, hanem a férjed is ezt akarja...


És javasolok még egy református irodalmat is, ha nem haragszol meg érte:

[link]

2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerinte Minden rendben van. Regebben mindenben en kezdemenyeztem, de Mar meguntam... Most is ha van valami közös program, akkor is en döntök, hogy mit csinaljunk. Neki mindegy. Sokszor ugy erzem, hogy dönteskeptelen. 😕 De persze, ha a testverei itt vannak, azokkal rögtön megy a sörivaszat vagy a baratokkal kocsmazni. Nem bantas, (nem alkesz) de valahol ez nekem nagyon faj, hogy ök megis elöbbrevalok.
2016. nov. 21. 20:55
 5/6 webede válasza:
Ezek szerint neki más a szeretet nyelve. Kérdezd meg ő mitől érzi úgy hogy szereted. Valószínű nem az ölelésektől pusziktól. Ugyanekkor pedig elő kell hozakodni azzal az egyszerű igénnyel, hogy ez a fajta figyelmesség neked jól esne. Ha neki fontos a kapcsolatotok benne a te boldogságod akkor valamit kellene ebben az irányban mozdulnia. Nem egyből de lassanként. 1 hónap után ha semmi nem történik nyugodtan húzd ki magad és mond meg neki a nagy elégedettségében hogy ez így nem mehet tovább. Ha szeme se rebben - ne sajnáld hogy vége. Békében engedd el. Még nem túl sok időt fektettél bele. Simán újra kezdhetsz egy számodra jobban passzoló kapcsolatot kialakítani. Ne vesztegesd az időd.
2016. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyeseknek az éveken át tartó lefelémenet, majd végső elkeseredésben megcsalás után is sikerül visszahozni.

A szüleimnek a "ha tudtam volna, hogy ilyen ember vagy, soha nem mentem volna hozzád!"-tól sikerült visszahozni.

Nektek egyelőre annyi a gond, hogy a tűz kiveszett belőle, ami 8 év alatt azért sajnos gyakori jelenség.

Beszéltél már vele erről, hogy úgy érzed, hogy eltávolodtok egymástól? Hogy neked szükséged van a puszira és ölelésre? Hogy félsz, hogy egyre lejjebb kerültök? Hogy neki is kéne kezdeményezni?

Menj el te is a haverjaival iszogatni, ha a kislányt addig oda tudod adni a nagyszülőknek pl. Vagy vegyél fel olyan ruhát, csábítsd el valahogy, hogy esélye se legyen nem-kezdeményezni. ;)

2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!